Модернізацію опалювальної системи в сараях кролеферми Племінне СП "Еліт Кріль"

ТОВ СП «ЕЛІТ КРІЛЬ» проводить модернізацію опалювальної системи в сараях кролеферми.

Детальніше: Модернізацію опалювальної системи в сараях кролеферми Племінне СП "Еліт Кріль"

Закуплено косарку плющилку з шевронними гумовими валами

У червні 2017 була закуплена косарка плющилка, з шевронними гумовими валами, для косіння люцерни на сіно, марки CLAAS, причіпна, до трактора МТЗ 82.

Детальніше: Закуплено косарку плющилку з шевронними гумовими валами

Повторний продаж та відвантаження племінних кролів м'ясних порід

ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" постійно реалізовує племінне поголів'я кролів м'ясних порід.

Детальніше: Повторний продаж та відвантаження племінних кролів м'ясних порід

ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" здійснило продаж племінного молодняку кролів у кількості 320 штук

14.04.2017 року ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" здійснило продаж племінного молодняку кролів у кількості 320 штук (300 самиць віком від 8 до 15 неділь та 20 самиць віком від 10 до 17 неділь).

Детальніше: ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" здійснило продаж племінного молодняку кролів у кількості 320 штук

Лист-подяка ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль"

До нашої компанії надійшла подяка від керівника проекту "Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів". Проект здійснюється при підтримці та фінансуванні Європейським Союзом.

Детальніше: Лист-подяка ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль"

Відповіді на типові запитання по розведенню кроликів

Фахівці ТОВ "Племінне СП "Еліт Кроль" підготували відповіді на самі часті запитання по розведенню кроликів, їх доставці та організації бізнесу кролевнічого господарства.

Детальніше: Відповіді на типові запитання по розведенню кроликів

ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЕЛІТ КРІЛЬ" отримало відзнаку "Лідер галузі - 2016" за результатами Національного бізнес-рейтингу

ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЕЛІТ КРІЛЬ" отримало відзнаку "Лідер галузі - 2016" за результатами Національного бізнес-рейтингу. Наша компанія отримала золото рейтингу серед підприємств України у номінації "Показники ефективності використання ресурсів" та золото рейтингу серед підприємств Київської області за показником "Чистий прибуток".

Детальніше: ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЕЛІТ КРІЛЬ" отримало відзнаку "Лідер галузі - 2016" за результатами...

ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЕЛІТ КРІЛЬ" є племінним репродуктором кролів мясних порід

28.07.2016 було відвантажено покупцеві у Львівську область 200 племінних кролів. Падіж за дорогу склав 2 шт. Фактично відвантажено 200 плюс 5 шт кролів на падіж = 205 шт.

Детальніше: ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЕЛІТ КРІЛЬ" є племінним репродуктором кролів мясних порід

Продажа та доставка племінного поголів'я кролів м'ясних порід.

ТОВ "ПЛЕМІННЕ СП ЄЛІТ КРІЛЬ" постійно продає племінне поголівя кролів мясних порід. Партія 152 шт кролів, 138 самиць та 14 самців була відвантажена покупцю в Київську область. Всі кролі доїхали живі. Падіж поголівя відсутній.

Детальніше: Продажа та доставка племінного поголів'я кролів м'ясних порід.

Рекомендації "Племінне СП Еліт Кріль" по вирощуванню кролематки

Підприємство "Племінне СП Єліт Кріль" реалізує племінне поголівя. Кролівники, які купили самок, повинні памятати наші рекомендаціі.

Детальніше: Рекомендації "Племінне СП Еліт Кріль" по вирощуванню кролематки

Пастереллез в кролятниках закритого типу

Пастереллез є поширеним захворюванням в кролівництві. Є господарства в яких п. постійне захворювання, а є господарства в яких п. проявляє себе час від часу. Якщо у кролика є нежить, то в нього є п., а саме - запалення, яке приводить до нагноєння. Але може бути, що у кролика хворого на п. немає зовнішніх проявів хвороби. Маточне поголів’я з нежиттю не повинно бути присутнім на фермі.

Якщо це поголів’я для забою на м'ясо, то його потрібно ізолювати. Захворювання викликає бактерія Pasteurella multocida, яка може бути непатогенна, мало патогенна, патогенна. Мікроб присутній на сосках грудних залоз, дихальних шляхах, на кожному покриві, статевих органах.

Детальніше: Пастереллез в кролятниках закритого типу

Починається опалювальний сезон для кроликів

З 11.10.2013 року в "Племінне СП" Еліт Кроль "починається опалювальний сезон. В якості палива іспользуються сухі дрова, заготовлені протягом літа. Кролики гріються не лише власним хутром, а й ніжаться в комфортній температурі самого фермерського господарства.

Детальніше: Починається опалювальний сезон для кроликів

Перші окроли французських кроликів нової партії

Знаменна подія для ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" відбулася 10 жовтня 2013 року - пройшли перші окроли нової партії французьких кроликів, які ми імпортували з Франції в травні 2013 року. Племінні самки кроликів призводять 10-11 кроленят.

Детальніше: Перші окроли французських кроликів нової партії

Розпочато виробництво власного високоякісного преміксу для комбікорму

ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" на своїй кролефермі почало виробляти власний високоякісний премікс для комбікорму. Премікс для кроликів виробляється на сучасному обладнанні, яке забезпечує автоматизацію процесу і відмінну гомогенність змішування продукту. Асортимент преміксу для кроликів: для самок, для молодняку на відсадженні , для відгодівлі, лікувальний, премікс для кроликів шкуркових порід (для поліпшення якості хутряного покриву кролика). Результатом нашої п'ятирічної роботи стала рецептура преміксу для кроликів, в якому збалансовані вітаміни (в захищеній формі), макро і мікроелементи, амінокислоти.

Детальніше: Розпочато виробництво власного високоякісного преміксу для комбікорму

Навчання по разведенню кроликів

26 вересня 2013 на племінній фермі з вирощування кроликів ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" проходило навчання "Штучні осіменіння кроликів". Навчання проходить для всіх бажаючих за попереднім погодженням та оплаті. Вивчіть, що може боліти у тварин, та всі кролики будуть Вам безмежно вдячні!

Детальніше: Навчання по разведенню кроликів

Мікролімат в крільчатниках

У лютому 2013 після невеликих січневих холодів почалася відлига. З одного боку - добре, начебто потеплішало і потрібно менше платити за опалення. Але виникає інша проблема - що входить в крільчатник з вулиці повітря має підвищену вологість. Завдання полягає в тому, щоб повітря було підігріте в тамбурі, там же повинна залишитися зайва волога, тобто повітря потрібно підсушити, щоб в крільчатник потрапляло вже підігріте повітря оптимальної вологості. Що відбувається, якщо в крільчатник потрапив вологе повітря?

Детальніше: Мікролімат в крільчатниках

Комбікорм для кролематок

Сьогодні 05.2.2013. у нас піде мова про комбікорм для самиць.

Приказка: «У корови молоко на язиці» підходить і до кролів.

При промисловому кролівництві, самиця має за рік 7 окролів. Вона втрачає вагу, коли годує кроленят. І набирає вагу, коли кроленят відсадять. Ми виготовляємо комбікорм для самиць, який повинен забезпечити достатній енергетичний рівень споживання, щоб самка мінімально втрачала вагу, але і не набирала вагу більше ніж потрібно, за рахунок жирових відкладень. Основою комбікорму для самиць слугує сіно люцерни. Ми маємо своє сіно, тому ця проблема вирішена. Потім макух, або шрот соняшнику для забезпечення потреб у протеїні. Сою ми не використовуємо. Зернова група: пшениця, ячмінь, овес, кукурудза – для забезпечення достатнього рівня енергії. Обов’язково – сіль.

Детальніше: Комбікорм для кролематок

Комбікорм для кролів

Доброго дня!

Сьогодні 04.2.2013. у нас піде мова про комбікорм для кролів.

Якщо ви тримаєте кролів удома, та отримуєте 2-4 окроли на рік, то годівля кролів не є складною справою. Кролівники мають власний досвід та літературу.

Зовсім інша справа – це промислове кролівництво. Сім окролів на рік – з одного маточного кролемісця. Кролематка часто суміщає лактацію та вагітність. Годівля кролів при промисловому кролівництві має вирішальне значення економічної успішності кролівництва, як бізнесу. Однозначно кормити потрібно «правильним» гранульованим комбікормом та в достатній кількості питна вода.

Детальніше: Комбікорм для кролів

Сітка оцинкована зварна зі складу

Нова сітка оцинкована зварна На склад в м. Бровари надійшла сітка для виробництва клітки для кроликів фермерських господарств. В наявності є сітка оцинкована зварна наступних параметрів:

- сітка для полу з розмірами 12,5*75*2,0;

- сітка для стінок з розмірами 25*25*2,0;

- сітка на кришку з розмірами 25*150.

 

Детальніше: Сітка оцинкована зварна зі складу

Купити кролів в Києві

kupit-krolika-kiev Вже давно не секрет що, кролі - це дивовижні багатоплідні представники роду ссавців. Переваги розведення кролів полягають у тому, що вони швидко ростуть, а витрати на 1 кг м'яса кроликів в кілька разів нижче витрат на одержання 1 кг приросту будь-якого іншого тварини, вирощуваного в цілях отримання м'яса. Тому все більше людей задають нам і, в першу чергу, собі питання: де купити кролів в Києві доступної ціни? Чим вигідна покупка кроля в супермаркеті, у фермерського господарства і чи буде безпечним придбання тварин на ринку?

Детальніше: Купити кролів в Києві

Куплю кролів

Куплю кролів Якщо подивитися спеціальну літературу, то виявляється, такі тварини як кролі - це досить древній вид. Їх дикі предки спочатку з'явилися в Азії, а потім переселилися на африканський і європейський континенти. З часом люди прийшли до того, що почали одомашнювати цих звірків, схожих на зайців. Цей період відноситься до 2500 року до нашої ери. Звичайно, наші предки не бігали по вулиці з вигуками куплю кролів тому, що вони смачні, корисні і мій лікар прописав мені вживання дієтичного м'яса. Навряд чи вони взагалі розуміли всі властивості даного продукту. Спочатку кролятина використовувалася тільки для свого власного споживання. Та й то людьми, що мають високе положення в суспільстві, які могли дозволити собі утримувати фермерське господарство.

Поступово в процесі схрещування і мутацій з'явилися різні породи кролів, що мають свої відмітні зовнішні ознаки в забарвленні, розмірах, формі вух і іншим параметрам. Людина почала займатися розведенням тварин тому, що їй сподобалося м'ясо кролів за його доступність і смакові властивості. Але крім виняткових характеристик, воно відрізняється і надзвичайною корисністю для організму.

Детальніше: Куплю кролів

Продаж м'яса кроля

Продаж м'яса кролика Напевно багато чули жартівливу фразу про те, що кролі - це не тільки цінне хутро, але й кілька кілограмів дуже смачного і поживного м'яса. І, звичайно ж, у кожному жарті є частка правди. Якщо звернутися до досвіду Європи, то професійне виробництво і продаж м'яса кроля поставлений там, що називається, на «широку ногу». Мода на здорову і натуральну їжу - дуже хороший тренд, який сприяє розвиткові кролівництва і в Україні.

Продаж м'яса кроля - прибутковий бізнес

Ці милі звірята неймовірно цінуються за смакові і корисні властивості свого м'яса. Правильно розроблене і приготоване м'ясо кроля має високий ступінь засвоюваності. Якщо яловичина або свинина сприймаються організмом людини всього на шістдесят відсотків, то кролятина засвоюється на дев'яносто відсотків! Це дієтичне біле м'ясо надзвичайно багате білками. Дієтичне воно тому, що в ньому мало солей натрію і мало жиру. До його складу входять такі важливі вітаміни як В6 і В12. Крім того, в білому м'ясі кроля є вітамін РР, калій, залізо, фтор, фосфор, марганець і кобальт. Тобто багато необхідних для нормальної життєдіяльності людини вітаміни і елементи.

Детальніше: Продаж м'яса кроля

Кролі якісного племінного поголів’я породи HYLA

 

16.10.2012. Племінний репродуктор ТОВ «Племінне СП Єліт Кріль» відвантажило покупцю 240 голів дорослого племінного поголів’я кролів гібридної французької породи HYLA. На всякий випадок ми даємо 2% кролів безкоштовно. Всі кролі доїхали живими. Особливо нам приємно коли кролівники купують наші кролі вже не перший раз і задоволені нашим племінним поголів’ям. Нашим постійним покупцям, а також новим клієнтам ми пропонуємо поголів’я з високою санітарною безпекою.

Ми не вживаємо антибіотики при вирощуванні ремонтного поголів’я – майбутніх репродукторів. Ми не проколюємо самок егоцином, як це практикують інші кролівники. Все, що рекомендують французи, потрібно аналізувати і самостійно приймати рішення, а не сліпо виконувати рекомендації, які надані для якоїсь конкретної ситуації і не повинні набувати планового характеру. Саме тому мясо кроля наших тварин відзначається великою якістю.

ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» в своїй селекційній роботі приділяє увагу імунітету тварин і залишає на плем’я тільки племінний молодняк кролів від найкращих плідників, клінічно здорових тварин.

 

Трав'яний вітамінний корм для кролів

ТОВ «Племінне СП Єліт Кріль» з 09 серпня 2012 року розпочало випуск трав’яного вітамінного борошна. Обладнання на якому випускається трав'яний вітамінний корм для кролів виготовлене на базі АВМ 065. Встановлена сушка на гранульованій пелеті, для доведення люцерни до оптимальної вологості.

Детальніше: Трав'яний вітамінний корм для кролів

Кращий сайт про кролів!

У серпні 2012 р. стартував оновлений кращий сайт про кроликів - тобто сайт ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" krolik.in.ua. Оновлений дизайн, продумана навігація, фото і відео-галереї, а також маса корисної інформації про кролів тепер знову доступна всім цінителям цих тварин!