Якісний гранульований комбікорм для кролів ? (067)507-54-37 ціна виробника

комбікорм для кроликів Що таке комбікорм? Це суміш подрібнених на дробарці складових: зерна, макухи соняшнику, трав'яного борошна люцерни, сіна лугового. Крім цього, якісний комбікорм для кроликів містить сіль харчову і вапняк для задоволення потреби, яку кролики мають в кальції.

В основі комбікормового виробництва ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» сучасне обладнання. Таке як ДКУ, дробарка, змішувач, бункери, гранулятор з набором матриць з нержавіючої сталі виробництва німецької фірми GRAF, охолоджуюча колонка, просіювач.

Рецепти комбікорму

Наші фахівці з усією відповідальністю підходять до годівлі племінних тварин м'ясних порід, використовуючи для комбікорму тільки кращу рецептуру. В результаті вироблений нами комбікорм за різними рецептами, для всіх вікових і статевих груп ідеально підходить практично для всіх категорій кролів: Рецепт 1: Для молодняка віком 31-56 днів. Рецепт 2: Для кролів на відгодівлі 56 +. Рецепт 3: Для лактуючих самок. Рецепт 4: Для ремонтного молодняку. Рецепт 5: Для самців.

Кожен рецепт комбікорму враховує вікові та фізіологічні потреби кролів. У складі виробленого нами корму безліч корисних необхідних речовин, макро і мікроелментів. Рецепти збалансовані за протеїном, клітковині, жиру, обмінної енергії, амінокислотах, наш корм володіє оптимальним співвідношенням кальцій - фосфор і багатьма іншими корисними властивостями. М'ясо кроля в результаті годування нашим комбікормом стає все більш якісним.

Комбікорм: секрети виробництва

Якісний комбікорм для кролів виробництва ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» має необхідні рослинні складові. Ми використовуємо:

  • трав'яну вітамінну муку штучної сушки з свіжоскошеної люцерни - це основа корму для кролів;
  • ячмінь, кукурудзу - більше застосовується в рецептах для кролів на відгодівлі і для самок;
  • пшеничні висівки (саму пшеницю не застосовуємо);
  • овес - застосовуємо у співвідношенні 10% від раціону;
  • макуху соняшника - дуже цінний протеїновий корм (а ось макуху соєву не застосовуємо зовсім - вона дорога за ціною і немає гарантій того, що не містить ГМО).
  • сіно лугове - обов'язкова складова всіх рецептів, в ньому міститься багато лікарських рослин: м'ята, подорожник і багато інших корисних трав.

Всі ці складові закуповуються на півроку вперед. Звичайно, по кожному компоненту проводяться аналізи: сировина повинна бути найвищої якості, адже кролі для розведення вимагають тільки найкращого, тому якщо ви хочете домогтися успіху - потрібно купувати все недешеве! Саме тому ми купуємо зерно в сусідніх господарствах Вінницької області. І тільки у тих, хто менше використовує хімію на полях. Постачальник свіжої макухи соняшнику - теж один, найдорожчий в області, але й якість стабільно хороша.

Трав'яна мука штучної сушки з люцерни виготовляється нашим підприємством з 2012 року. Свіжа люцерна коситься, подрібнюється, проходить через сушку зі спеціальним температурним режимом і потім гранулюється з вологістю на виході 8-12%. У такому вигляді в біг бегах люцерна добре зберігатися довгий час.

Також крім комбікорми ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» пропонує якісні клітки для кролів (містять в собі також поїлки для кролів), в яких ваші тварини будуть відчувати себе затишно і комфортно.

Комбікорм: корисні поради

КомбікормДивує позиція деяких кролівників, які купують комбікорми у виробників, які не мають поняття про потреби кролів і рецептах для них. І потім шукають причину невдач при розведенні кролів. Тільки повний контроль над виробленими кормами і кормовиробництва забезпечить необхідний рівень кормової безпеки.

Слід також зазначити, що зайві або штучні компоненти в кормі тільки шкодять відтворюванному племінному поголів'ю. До прикладу, ми не застосовуємо в наших комбікормах тваринні білки. Ми не застосовуємо консервуючі речовини, які збільшують термін зберігання. Весь комбікорм для кролів , який ми виробляємо потрібно згодовувати кролям максимум протягом місяця. У нас на кролефермі, ми споживаємо вироблений комбікорм протягом тижня. Свіжий корм - це дуже важливо. Також не застосовуємо антибіотики і іншу хімію тому, що ліки поголів'я не врятують, не вирішать проблем, а лише зроблять гірше, тим більше кролик не зовсім промислова тварина. До речі, у французів, де ми частково купували племінне прабатьківське поголів'я, немає згадки про медикаментозну відгодівлю. У нас племінне господарство і маточне поголів'я відбирається з високопродуктивних тварин із стійким імунітетом, тільки від кращих виробників.

Де купити збалансований комбікорм?

Правильно збалансований корм і чиста питна вода - найкращі ліки для Вашого племінного поголів'я кролів. Тому якщо ви вирішили купити кролів в Києві, не забудьте купити хороший комбікорм. Займайтеся кролівництвом разом з ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» - купуйте найкращий корм від виробника !

Телефонуйте нам прямо зараз ? (067)507-54-37 Київ, щоб замовити якісний комбікорм для Ваших кролів !