Продаж кролів ?доступні ціни ?опт/роздріб ?кращі породи ? (067)507-54-37

Продаж кролів київ Розведення в Україні і вигідний продаж кроликів при правильному підході до справи - самоокупний бізнес, здатний забезпечити хороший прибуток. Іноді люди хочуть займатися самостійним вирощуванням цих тварин у себе вдома, на своїй присадибній ділянці. Це дає можливість завжди мати на столі смачну і корисну кролятину. Однак для того, щоб отримувати хорошу вигоду від продажу кролів, сама галузь кролівництво зажадає від Вас системного підходу до справи: постійних тимчасових, грошових і людських трудовитрат.

Звірятка розмножуються круглий рік, що досить зручно для кролівників. Знаючи всі правила, яким повинен відповідати щоденний догляд за тваринами, Ви зможете досягти чудових результатів у розведенні тварин незалежно від того, що є кінцевою метою вашої затії - особисте споживання або подальший продаж кроликів в супермаркети чи на ринку.

Умови успішного продажу кроликів

Селекційні кролики м'ясних порід - тварини, в принципі, достатньо невибагливі. Але є певні вимоги до їх утримання: приміщення повинне бути світлим і провітрюваним, але без протягів. Дорослі особини потребують сонячного або штучного освітлення, але не дуже яскравого, оскільки це може викликати перегрів або сліпоту. Оптимальна довжина світлового дня для самки або самця у фазі статевої зрілості - шістнадцять годин. При меншому часі освітлення у тварин можуть погіршуватися репродуктивні функції. Що потім негативно вплине на відтворення, продаж кролів і отримання прибутку від бізнесу. Молодняк може бути на сонці ще менше - до дванадцяти годин. Темрява заспокоює підвищену активність юних особин.

Вплив високих температур, так само, як і низьких, негативно позначається на звірках. Якщо на вулиці більше двадцяти п'яти градусів Цельсія, кролі можуть перегрітися, і у них трапиться тепловий удар. Якщо температура опускається нижче десяти градусів Цельсія, то тварини перестають нормально розмножуватися і починають боліти, що потім в свою чергу негативно позначиться на продажу кролів. Тому дуже рекомендується дотримуватися температурного режиму.

Дуже важливе дотримання чистоти в приміщенні, де міститися кролі, а також в їх сітках. Необхідно, щоб всі випорожнення тварин регулярно прибиралися. Оскільки антисанітарія є сприятливим середовищем для прояву активності інфекційних збудників. Періодично потрібно проводити планові дезінфекції кліток для кролів. Всі предмети, що знаходяться в них, повинні щодня очищатися від залишків старого корму та води.

Харчування має бути збалансованим і розрахованим на певну вікову групу. Неприпустимо, щоб маленькі кроленята їли корм, призначений для дорослих особин. Їх ніжні шлунки будуть пошкоджені, і це виллється в низку неприємних наслідків. У цьому випадку системний продаж кролів і отримання прибутку від бізнесу будуть перервані.

Під час годування самкою своїх дитинчат, молочний раціон потрібно поступово починати розбавляти спеціальними кормами, доводячи їх склад до стовідсоткового до часу відбирання кроленят від матері.

Якщо Ви хочете, щоб продаж кролів увінчався успіхом, потрібно слідувати цим правилам і, звичайно, придбати гідних особин для продовження роду. Управління кролефермою зажадає від Вас повної віддачі. Тільки в цьому випадку дохід від цього бізнесу буде на гідному рівні.

Продаж кролів від компанії "Еліт Кріль"

Наші кролики вирощені в сприятливих, екологічно чистих умовах. Приміщення, де вони ростуть, автоматизовано і оснащено мікрокліматом. Ми не використовуємо антибіотиків, а значить, м'ясо кроля абсолютно натуральне і вони дають прекрасне здорове потомство. Самці відрізняються високою робочою здатністю до запліднення, а самки демонструють прекрасну продуктивність. Тварини у відмінному фізичному стані з міцної і сильної конституцією, яка забезпечує появу такого ж першокласного потомства.

Наші особини - результат довгої селективної роботи професіоналів своєї справи. У процесі вирощування, всі слабкі кролики з низьким імунітетом були вибракувані шляхом природного відбору. Нинішнє поголів'я - ідеальні зразки кролячій породи.

Де продаються кролі для розведення?

Для самостійного розведення ви можете придбати вже дорослих самця і самку або підростаючий молодняк. Причому, для успішного продовження розведення кролів, достатньо буде тільки докуповувати самців, оновлюючи генофонд поколінь цих тварин.

Оптовий продаж кролів в нашій компанії - це, в першу чергу, доступні і демократичні ціни. Крім цього, абсолютно безкоштовно ви можете проконсультуватися у наших досвідчених фахівців з питань, пов'язаних з утриманням вирощуванням і продажем кролів. Поради професіоналів полегшать вам ваші починання, якщо ви стоїте біля азів кролівницької діяльності, або проллють світло на деякі тонкощі і секрети вирощування тварин, якщо ви вже маєте досвід розведення пухнастих звірят і давно цим займаєтесь.

У нашій компанії "Еліт Кріль" завжди і за гарною ціною можна купити кролів в Києві, телефонуйте зараз ? (067)507-54-37. Чекаємо Ваших дзвінків !