Сітка оцинкована зварна для кліток ? (067)507-54-37 замовляй ціна виробника

Сітка оцинкованна

Найважливіший компонент для будь-якого фермерського господарства - якісна сітка оцинкована , сертифікована за всіма правилами. З такої сітки, як правило, споруджуються паркани, вольєри, клітки та інші підсобні засоби, необхідні фермеру. ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» пропонує сітку зварну для виготовлення клітки для кролів будь-якої категорії складності, вольєрів для птахів і інших тварин.

При виробництві сітки використовується оцинкований дріт (ГОСТ 3282-74) діаметром від 1,8 до 2,5 мм. Ваші кролі із задоволенням будуть жити і плодитися в клітинах з подібного матеріалу досить довгий час. Зазначена сітка виготовлена з якісної української сировини і, що важливо, пройшла комплексну оцинковку, що гарантує захист від корозії й зубів гризунів.

Як застосовується сітка оцинкована зварна в господарстві

Ми вже писали про те, що приміщення для утримання тварин повинні бути обладнані системою вентиляції і автоматичного видалення випорожнень тварин. Також кожній клітині або комплексу клітин будуть потрібні автоматичні поїлки для кролів і годівниці. У самому приміщенні, де містяться кролики, підлога повинна бути бетонною і мати спеціальні жолоби під клітками, в які потрапляють випорожнення звірків. Далі в хід піде система автоматичного видалення гною, запускати мінімум один раз на день. Наявність такого механізму прибирання сприяє тому, що в приміщенні помітно знижуються неприємні запахи.

При всіх вищевказаних умовах кролів до того ж містять в оцинкованих клітинах. Рекомендується для виробництва клітин сітка оцинкована зварна - це краще рішення для утримання кролів в спеціалізованих комплексах, що займаються розведенням тварин. Вона відрізняється надзвичайною міцністю і довговічністю в порівнянні з сіткою без покриття. Зварна сітка оцинкована з легкістю протистоїть зовнішньому впливу навколишнього середовища - зміни температурних режимів, показників вологості повітря, впливу водних та інших розчинів, корозії. Крім того, її можна легко дезінфікувати в разі хвороби тварин - для цього просто достатньо обпалити клітку пальником.

Параметри сітки оцинкованої

поставляється нами сітка оцинкована для виробництва клітин може бути різного розміру в залежності від планованої кількості особин на утримання. Зазвичай вона поставляється в розібраному вигляді. Складається з бічних листів, листів для даху та підлоги. Розмір осередків залежить від того, якою частиною сітки є конкретний аркуш.

Сітка оцинкована зварна У бічних сторін сітки осередку квадратної форми розміром 2,5 на 2,5 сантиметра. У аркуша для даху сітки розмір осередків 2,5 на 15 сантиметрів. У підлогових листів комірки можуть бути 1,6 на 2,5 сантиметрів або 1,25 на 7,5 сантиметрів.

Розмір листа також може бути різним - залежно від частини сітки, складовою якої він повинен стати. Для кришки випускають сітку 77,9 на 115,3 сантиметра. Для бічних і задніх стін довжина рулону складає аж до 30 метрів, для підлоги стандартні розміри 100 на 100 сантиметрів або 100 на 232,5 сантиметра.

Одна і та ж зварна сітка виконує різні функції. В залежності від періоду вирощування тварин, вона може служити домом як для самки з дітьми, дорослого самця, так і окремо для самки або для молодняка, відлученого від матері.

Важлива умова утримання кролів - забезпечення чистоти в клітках. Безперечним плюсом сітки оцинкованої є те, що вона сприяє протистоянню корозії металу. Також тварини не зможуть її гризти. Але будь-яка клітина, навіть виконана з оцинкованого дроту, потребує регулярних чищення та дезінфекції.

Поїлки й годівниці тварин потрібно чистити щодня. Періодично необхідно проводити планову дезінфекцію. Обов'язково вся сітка оцинкована і всі клітини з неї обробляють спеціальним розчином перед окролом самки, перед відсадження молодняку від матері, в разі хвороби тварини. Чітке дотримання норм розведення тварин в спеціалізованому кролівничому господарстві, в тому числі дотримання чистоти, як найбільш важливої застави здоров'я звірків, дозволить домогтися високих результатів ефективності виробництва.

Кролики дуже схильні до захворювань, викликаних паразитами. І якщо з деякими хворобами, пов'язаними, наприклад, з розладом травлення, викликаним неправильним підбором кормів, впоратися можна, то захворювання, викликані появою внаслідок порушення санітарних норм в клітинах паразитами, можуть призвести до сумних наслідків. Інфекція швидко передається між тваринами і необхідні термінові заходи. Початковими збудниками можуть бути воші, гризуни або самі тварини - носії інфекції.

Cетка оцінковка Щоб дезінфікувати сітку, необхідно знати, яким інфекційним збудником викликана хвороба. Ветеринарний лікар поставить діагноз і визначить подальші дії.

Серед небезпечних заразних захворювань кролів виділяють міксоматоз, риніт, стоматит. Міксоматоз надзвичайно небезпечне захворювання, що призводить, найчастіше, до загибелі тварин. Загиблих кролів потрібно спалити. Також слід забити і спалити перехворілих тварин, оскільки вірус у них залишився. Клітини після таких випадків обробляють розчином формаліну 3%, лізолу 5% або хлорним вапном.

При інфекційному стоматиті клітку обробляють киплячим лугом, двопроцентним формаліном або піддають дії вогню паяльної лампи.

Щоб уникнути кокцидіозу, викликаного збудником, що знаходиться в калі тварин, клітини потрібно регулярно очищати, послід не повинен затримуватися на підлозі. Для цього краще, щоб підлога сітки був рейковою. Раз на десять днів клітку потрібно облити окропом або вогнем паяльної лампи.

При корості клітку обробляють п'ятивідсотковим розчином креоліну. А від вошивості допоможе звільнити простір клітини крутий окріп або луг.

Всі захворювання простіше попередити, ніж лікувати. Тому так важливі профілактичні заходи щодо дотримання чистоти в приміщенні і сітках з тваринами. Регулярна дезінфекція у комплексі з іншими заходами забезпечать здорове високопродуктивне потомство кроликів.

Ціни на сітку оцинковану

Для того, щоб замовити, купити сітку оцинковану зварену, просимо для початку подивитися ціни на цю продукцію в нашій компанії. При наявності питань, ми із задоволенням на них відповімо!

№ п / п Назва Розмір осередку Розмір листа Ціна з ПДВ, грн.
1.

Сітка оцинкована зварна на кришку (виробництва України)

Сітка зварна, діаметр 3 і 4 мм

25 * 150 мм, діаметр 3 і 4 мм 779 * 1153 мм Уточнюйте, телефонуйте !
2.

Сітка оцинкована зварна на фасад, задню стінку, боковини (виробництва України)

 Добра якісна сітка зварна, 25 х 25 мм

25 * 25 мм, діаметр 2 мм 1500 * 30000 мм Уточнюйте, телефонуйте !
3.

Сітка оцинкована зварна для підлоги (виробництва України)

Недорога сітка зварна 12,5 х 75 мм

12,5 * 75, діаметр 2 мм 1000 * 2325 мм Уточнюйте, телефонуйте !

Наша компанія також проектує та реалізує якісні клітки для кроликів, які Ви можете замовити просто зателефонувавши за номером ? (067)507-54-37 Київ / Україна. Телефонуйте прямо зараз!