Кролики м'ясних порід для розведення та бізнесу недорого ✆(067)507-54-37 ✓купуй ✓замовляй кролика ✰ найкраща ціна ✰

Кролики зовсім недорогоБез перебільшення і зайвого пафосу ми стверджуємо: у недалекому майбутньому кролики м'ясних порід стануть основною складовою раціону харчування кожної людини. Корисність дієтичного м'яса цих тварин давно доведена. Сьогодні в Україні, в багатьох країнах Європи, Америки та Азії, воліють замість свинини або яловичини подавати до столу страви із спеціально створених для розведення кролячих порід. Ось чому в даний час племінні господарства, як вид бізнесу, успішно набирають обертів.

В Україні кролики для розведення пропонуються багатьма фермами, в тому числі безліччю підсобних господарств. Але не всі тваринки однаково корисні і якісні. Перед будь-яким підприємцем, які вирішили інвестувати в цей вид діяльності, постає ряд питань: як вибрати гідну породу? Чому не слід вкладати кошти в розведення кроликів-гігантів? Як лікувати поголів'я, тримати його в чистоті, організувати бізнес з вирощування та продажу? І, найголовніше, де купити кроликів для розведення або поповнення поголів'я доступної ціни? Ми постараємося відповісти на багато питань, які цікавлять підприємців-початківців. Методом проб і помилок фахівці ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» вивели власну формулу успіху в цьому нелегкому, але дуже цікавому бізнесі.

Найкращі кролики важать до 4-5 кілограмів

Кролики - купитиМета будь-якого бізнесу - прибуток. Заробити в сільськогосподарській справі з вирощування кроликів можна більше на продажу живої ваги або м'яса тварин. Здавалося б, чим більше сам кроль, тим вигідніше бізнес. Початківці підприємці, надивившись на закордонних сайтах на гігантських кроликів, відразу ж шукають їх постачальника. Роблячи свою першу, найчастіше, фатальну помилку.

Кількість прибутку в цьому бізнесі не росте пропорційно вазі кожної окремо взятої тушки. По-перше, роздрібний споживач не стане купувати більше 1-2 кг м'яса за один раз, адже це двох-, тритижневий запас білка для сім'ї з 4-5 осіб. І наступна покупка в кращому випадку буде тільки через 3-4 тижні.

Те ж саме стосується і ресторанів. Більшість закладів громадського харчування відходять від практики замороженого м'яса, пропонуючи клієнтові тільки свіжі продукти. У результаті оптові закупівлі рестораторів зводяться до невеликого об'єму.

До того ж величезні туші кроликів (10-15 і більше кілограм) вимагають більше часу на їх обробку: внутрішнє оброблення, чистку, зберігання і т.д. Все це додаткові витрати. Ну, а якщо поголів'я гігантських тварин захворіє і підлягатиме негайному умертвеленію, збитки підприємства багаторазово зростуть. Кролики для розведенняОсь чому ідеальний кролики для розведення мають вагу до 4-5 кг. Запам'ятайте цю цифру.

Засновуючи власний бізнес, слід звернути увагу на породи, які вже давно прижилися в Україні і мають тривалу історію селекції. Купуйте кроликів породи HYLA, «Каліфорнійська», «Термонська біла» від ТОВ «Еліт Кріль». Наші тварини пройшли жорстокий відбір: закупівлі проводилися майже у всіх господарств в Україні, а також у Польщі, Австрії, Чехії, Словаччини, Голландії та Бельгії. Тварини пройшли відбраковування, що не піддавалися лікуванню антибіотиками, відмінно показали себе як виробники м'яса і репродуктори потомства. При купівлі зазначеного поголів'я можна бути впевненими у відмінному здоров'я та імунітет кроликів, що є основною розвитку бізнесу будь-якого кролеведческого господарства. Будьте прагматичними, не економте дві-три гривні, довіряйте тільки великим виробникам.

Кролики: ціни та пояснення

У травні 2013 року в роздробі в різних регіонах м'ясо кроля в супермаркетах («Ашан», «Велика кишеня», «Чумацький шлях» та інших) продавалося за ціною 68-75 гривень за 1 кг. До продажу пропонувалися традиційні тушки 1,2-1,9 кг. Щомісячна корекція цін - близько 0,5-1% зазвичай у бік подорожчання. Порівняльний аналіз вартості цін на кроляче м'ясо в супермаркетах говорить про те, що цей корисний продукт досить успішно може конкурувати з вартістю свинини або яловичини, ціни на яку також тримаються в цьому ж діапазоні.

Початківцям підприємцям також слід знати: купуються недорого кролики, ціни на які дуже доступні, у безпосереднього виробника. Докуповувати поголів'я слід періодично: не менше 1-2 разів на рік, вводячи в основне плем'я ремонтне поголів'я - майбутнє маточне.

Кролики ціниПриблизна вага молодняку: 1 місяць - 1 кг, 2 місяці - 2 кг, 3 місяці - 3кг. Самки досить плодовиті, готові до першої злучки вже через 126-147 днів після народження. Практично кожна дає приплід 7-10 дитинчат за один цикл виробництва потомства.

Собівартість утримання кролів обчислюється за витратами на корм, комунальним витратам, зарплаті персоналу. У той же час успішний бізнес характеризується не менше, ніж 30-50% рентабельності. Проте слід також пам'ятати про те, що будь-які кролики вимагають забезпечення гідними умовами проживання. Доведеться купити просторі клітки, зручні поїлки, забезпечити подачу чистої не дуже холодною води, придбати зручні годівниці. Для провітрювання приміщення також дуже знадобляться вентилятори і витяжки. Підтримка чистоти в клітинах і в цілому на фермі забезпечать стрічкові конвеєри. Також краще всього відразу купити готове правильне харчування від «Еліт Кріль». Вартість уточнюйте у наших менеджерів.

Орієнтовні витрати на організацію невеликого, але гідного господарства з урахуванням покупки мінімального обладнання - від 5-8 тисяч доларів. Також не забувайте про впровадження новітніх технологій, таких як штучне запліднення. Адже це дозволяє підвищити плодючість плем'я в рази! Наша компанія пропонує найсучаснішу технологію штучного запліднення за вартістю від 10 тис. доларів: все маточне поголів'я дасть потомство, підвищивши ваш прибуток в 2-4 рази. Стверджуємо це тому, що самі перевірили нові фантастичні технології на власних кроликах, і залишилися дуже задоволені!

Подивіться відео ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Кращих кроликів купуйте в наших господарствах!

Кролики: де замовити, купити зі знижкою?

Всім, кого приваблюють кролики племінного поголів'я м'ясних порід, як вид бізнесу, ми надамо необхідну допомогу. За вельми помірні гроші «Еліт Кріль» надасть повний комплекс обладнання, харчування, необхідне маточне поголів'я і консультації в процесі організації Вашого бізнесу.

Залишилося тільки зателефонувати нам ✆(067)507-54-37 набирайте наших фахівців прямо зараз !