Кролі племінного поголів'я кращі породи ✓ Каліфорнійська ✓ Термонська біла ✓ HYLA

Кролі на плем'я Найголовніший напрямок роботи нашого підприємства - промислове м'ясне кролівництво. Доведеться дотримуватися безлічі правил - тільки в цьому випадку ваші кролі виростуть здорованями! Щоб селекційні або завезені кролі племінного поголів'я дали відмінне потомство і високий дохід, слід розуміти, що доведеться вести роботу по ряду напрямків кролівництва: розведення, вирощування, ветеринарія, продаж кроликів в Києві і регіонах, а також продаж кролячого м'яса, обладнання та супутніх послуг. Що важливо для кожного такого господарства? Відтворювальна здатність: запліднювальність і вихід відмінного молодняка, життєздатність, ріст і розвиток племінного поголів'я кроликів, підвищення виходу забійної маси. Кожен з професійних фермерів, що має кролівниче господарство, прагне до того, щоб всі кролики в Україні, які вирощуються нашими дбайливими руками, відповідали високим стандартам якості і вимогам споживачів. В результаті семи років досліджень селекціонери ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» зупинили свій аргументований вибір на трьох породах кроликів спеціалізованого м'ясного напряму продуктивності: «Каліфорнійська», «Термонська біла» та французька м'ясна порода HYLA.

Кролики добірного поголів'я

Кролі добірніПередісторія розведення зазначених порід в нашому господарстві досить тривала. Основними елементами, з яких складається робота з відбору кроликів за показниками продуктивності, є оцінка їх родоводу і якості потомства.

Спочатку ми закупили поголів'я кроликів майже у всіх господарств в Україні. Потім в Польщі. Пізніше - в Австрії, Німеччині, Чехії, Словаччині, Голландії та Бельгії. В результаті нашої селекції стали найсильніші, що успадкували кращі гени, життєздатність і важливі ознаки для м'ясних порід: а саме скоростиглість і високу оплату корму. Тобто, скільки корму тварина споживає на 1 кг приросту живої ваги. Оптимально - 3 кг комбікорму на 1 кг приросту живої ваги.

Антибіотики для лікування не застосовували. Наші кролики забезпечені хорошим комбікормом власного виробництва з трав'яним борошном, причому в останній рік рецепти для маточного поголів'я абсолютно не помінялися - нас влаштовують досягнуті результати. Також ми створили умови для утримання - високоякісні клітинні батареї власного виробництва, встановлені в механізованих крільчатниках з регульованим мікрокліматом. І почали жорстке вибраковування тварин: слабких і хворих, абортованих, прохолостивших більше одного разу, з виходом окремого молодняка менше 7 шт. від кролематки просто вибраковували. Ставку зробили на поголів'я з високим імунітетом.

Кролі племінніВ даний час наші фахівці ведуть племінну роботу по формуванню високопродуктивного маточного поголів'я кроликів. Проводиться багато контрольних зважувань. На кожну тварину основного стада заведена табличка, дані дублюються в журналах. Особлива увага приділяється селекції самців. До уваги береться багато характеристик: конституція тварини, швидкість набору ваги, робочі якості самця. І, звісно, коефіцієнт конверсії корму.

Паралельно зі своїм поголів'ям для порівняння робочих характеристик було прийнято рішення завезти імпортне гібридне поголів'я. Перша поставка була здійснена в 2011 році, на якій були представлені кролі для розведення прабатьківської і батьківського поголів'я з Франції породи HYLA компанії «Євролап». Ми перші завезли цю породу в Україну. Повторно завозили поголів'я в 2013, 2015 роках. Ми задоволені санітарним станом і робочими якостями кролів. Плануємо завозити ще.

Але те, що добре для Франції - не панацея для України з її місцевими особливостями. Тому ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» пропонує своїм покупцям з двох окремих будівель маточників широкий вибір найкращого добірного поголів'я кроликів для організації бізнесу - промислового розведення тварин.

Маточник 1. Породи кроликів: «Каліфорнійська» і «Термонская біла»

Селекція ведеться фахівцями ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль». Запліднення проводиться природним шляхом, зазвичай на 11 день відразу після окролу. Відсадження матері від молодняка здійснюється в 32 дні. Коли самка ослаблена, втратила більше 200 грам у вазі (від ваги до окролу), то запліднення самки переносять на 18 день після окролу. Якщо Ви зупинили свій вибір на цій породі досить здорової і міцної породи, ми рекомендуємо потім докуповувати ремонтне поголів'я (далі докуповувати можна тільки самців для поновлення поголів'я).

Маточник 2. М'ясна якісна порода кроликів HYLA від французької компанії «Євролап»

Пропонуємо кроликів HYLA. Запліднення застосовується штучне - за технологією компанії «Євролап», в зв'язку з великою кількістю кролематок фізично важко осіменяти натурально. Потрібно носити самку до самця по два рази, тримати багато самців. Наші фахівці проходили навчання у Франції в осіменильному центрі компанії «Евролап» і повністю володіють технологією штучного запліднення кроликів.

Кролі молоднякЗ племінним молодняком на підприємстві «Еліт Кріль» завжди проводяться комплексні планові заходи. Спочатку по ряду ознак ще на стадії отсадки від кролиці у віці 31-35 днів ми визначаємо майбутніх репродукторів. Зазвичай, з одного посліду відбирається 1-3 особини з 7-10 штук. На стадії отсадки визначається ремонтне поголів'я - тобто майбутнє маточне. Після відсадження кролики спокійнісінько собі ростуть і харчуються. Вже потім (орієнтовно в віці 70 днів) проводиться бонітування, здорові кролики племінного поголів'я обов'язково проходять повторний огляд і відбір: виконується зважування, огляд ветеринара, перевірка на хвороби, звертається увага на конституцію кролика, проводиться вибраковування. Інша ж частина ремонтного поголів'я, яка не пройшла відбір і підбір відправляється на відгодівлю. Планово ми повинні вибраковувати не менше 30% від поголів'я, яке перевіряється.

У 70 днів від народження майбутні репродуктори розсідаються в клітки для кроликів по одному. Далі відбувається технологічний процес, який включає цілий комплекс заходів і маніпуляцій з тваринами з метою підготовки майбутніх репродукторів до віку 126 днів для самок і 147 днів для самців - тобто до віку першого парування. Головне - не пропустити цей час, вчасно осіменити самку, щоб вона включилася в технологічний ритм відтворення поголів'я. В цей час (18-19 тиждень від народження) самки дуже добре йдуть на злучку, з позитивним виходом запліднення 92-95%. Ті самки, які прохолостили, вибраковуються

З самцями ще більш складна технологія. Все починається при виборі самця на стадії отсадки від матері. Критерії - батьки, з робочими характеристиками, які найкраще успадкує обраний ремонтний самець. Сенс м'ясної породи і полягає в тому, щоб кролик якомога швидше набирав вагу, щоб можна було якомога раніше досягати забійної ваги і товарної тушки 1500 грам. На сьогоднішній день у нас забій відбувається на 77 день від народження. Підготувати робочого самця, який передасть у спадок швидкість набору ваги і якісні характеристики - копітке і непросте завдання.

Де продаються кролі племінного поголів'я?

Кролі на продажЯкщо ви вже прийняли рішення, то негайно купити кролика в Києві ви можете в компанії "Еліт Кріль". Низькі ціни на живу вагу, а також на м'ясо кроля порадують оптового покупця, який приїхав до нас за товаром. Ви зможете вибрати оцинковані сітки, комбікорм, якщо побажаєте самостійно зайнятися розведенням племінного поголів'я, проконсультуватися з нашими фахівцями з питань харчування, утримання, здоров'я тварин.

Також ви можете співпрацювати з нами по всім "кролячим" питанням, якщо продаж кроликів для вас - основний бізнес або додатковий заробіток. У нас Ви можете купити кроликів за дуже доступними цінами. Ціни уточнюйте у менеджерів або дивіться прайс-лист на купівлю кроликів та обладнання нашої компанії.

У нас Ви можете купити кроликів за дуже доступними цінами:

 

  • доросла осіменіння самка, після пальпації (в четвер) яка призведе приплід через два тижні, обійдеться - 2000 гривень за штуку, відвантаження по п'ятницям;
  • дорослий робочий здоровий красень-самець від 5 місяців – 1500 гривень за штуку;
  • якісний племінний молодняк -  150 гривень за один кілограм живої ваги. Причому в останньому випадку тварини продаються віком до 3 місяців.

Всі наші кролики здорові, вакциновані від міксомотозу, ВГБК / RHDV, ВГБК-2 / RHDV-2, а також пропоєні від кокцидіозу.

Орієнтовно вага в 1 місяць - від 1-1,2 кілограм, в 2 місяці - вже більше 2 кілограм, в 3 місяці - від 3 кілограм і більше.

   Будемо раді, якщо Ви вирішите не тільки купити кролика в Києві за низькими цінами, а й приїдете до нас, щоб замовити обладнання для кролеферми! У нас продається все необхідне для кроликів, в тому числі якісна оцинкована сітка для створення домашнього затишку при утриманні кролів.

   Телефонуйте нам прямо зараз ✆ (067)507-54-37

 

Кролики племінного поголів'яКролики племінного поголів'я (Київ)Кролики племінного поголів'я в КиєвіКролики на племя (Київ)Кролик племінноїКролик племінної купити