«Племінне СП Еліт Кріль» ✆(067)507-54-37 ➡Продаж ✔Кроликів м'ясних порід ✔М'яса ✔Печінки ✔Клітки для кроликів ✔Товари для кролівництва Київ|Україна

КроліЯкщо Ви колись задавалися питанням, чи є в Україні кролі добірної селекції м'ясних порід, значить, Ви замислювалися про те, що кролівництво може стати Вашим основним бізнесом та приноситиме гарний дохід. Для людей, яких цікавить продаж кроликів якісного племінного поголів'я, обладнання для кролеферм, комбікорм, інші товари для розведення кроликів і створений наш сайт.

Вітаємо Вас на сайті ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль»!

Наша компанія являє собою високотехнологічний інноваційний племінний репродуктор, який має 1300 кролематок на селекції та власну кормову і технічну базу – добірні кролі в Україні вирощуються з використанням найкращого обладнання.

Мы пропонуємо:

- племінне поголів'я м'ясних порід кролів, а саме «Каліфорнійська», «Термонська біла» і французької селекції порода HYLA;

- якісне поживне м'ясо кролика охолоджене зазначеного племінного поголів'я;

Кроль- міцні надійні клітки для кролів високої якості задля утримання поголів'я;

- якісна сітка оцинкована зварна для виробництва клітин (кращі кролі виростають такими, якщо за ними належно доглядають);

- комплектуючі відмінної якості: годівниці з автопоїлками для кролів найкращої ціни;

- штучне запліднення: матеріали та технології;

- найкращий український якісний комбікорм з трав'яний борошном по семи рецептами для різних вікових груп.

Кролі від виробника

Кролі фермаТакож наша компанія пропонує постійну підтримку для тих хто вибрав кролівництво, як основний вид діяльності. Для промислового розведення кролів інформації в Україні на даний час дуже мало, хоча ще двадцять років тому наша країна займала одне з провідних місць з кролівництва в світі!

Фахівці з кролівництва ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» прагнуть відродити колишню славу України, надаючи всебічну підтримку господарствам по кролівництву. У нас Ви завжди зможете дізнатися, як і чим годувати кроликів племінного потомства, які препарати застосовувати у випадку хвороби кроликів, як проводити селекцію поголів'я. У нашій компанії Ви також зможете замовити технології штучного запліднення, комбікорм, клітки для кроликів, інші товари та послуги необхідні для розведення кроликів в Україні.

Ми забезпечуємо повний цикл виробництва м'яса кролика добірних порід! Завдяки такому підходу, Ваші кролі виростуть великими і красивими, з богатирською вагою й здоров'ям!

Докладніше про ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль»