Свіже м'ясо кролика ✰Відмінна якість ✰Сертифікат ISO ✰Оптові ціни від фермера ✆(067)507-54-37

М'ясо кроля Сільськогосподарське підприємство повного екологічного типу виробництва дієтичного м'яса кролика найвищої якості, оголошене одним з провідних підприємств галузі у 2012 та 2016 роках згідно міжнародного рейтингу «Ліга кращих» - це характеристика ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Але найважливіше для споживача, звичайно, наша продукція - чудові вгодовані кролі для розведення і на продаж, а також корисне м'ясо кроля високої якості, визнане до того ж споживачами одним з найдоступніших за вартістю на ринку! Замовити м'ясо кролика за оптовою ціною можна прямо зараз у наших менеджерів. Однак для тих же, хто ще сумнівається, чи ще не пробував цей делікатес, ми опишемо всі переваги і його властивості, щоб остаточно розвіяти всі сумніви в правильності вашого вибору!

Купити м'ясо кролика на пробу

М'ясо кролика в Україні Різноманітність їжі, отримання задоволення від їжі, корисність їжі для організму - визначальні чинники для балансу сил, правильної ваги і доброго здоров'я. Ось чому м'ясо кроля займає важливе місце в збалансованій дієті для будь-якої людини. Дієтологи всього світу більше двадцяти років тому прийшли до єдиної думки на рахунок корисності цього продукту. М'ясні кролики цінуються в усьому світі. На порядку денному кожного, хто має намір правильно харчуватися, пункт купити м'ясо кроля на пробу повинен бути першим у списку пріоритетних покупок для сім'ї. Користь вживання цього м'яса давно доведена. І, якщо ви дбаєте про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, тоді просто спробуйте цей дуже смачний продукт: впевнені, що ви залишитеся задоволені.

М'ясо кролика в Україні

Існує певний стереотип, що не може бути м'ясо кролика в Україні якісним і тим більш корисним. Нібито в корм додаються хімікати для прискорення росту кролів, умови утримання не відповідають нормам і так далі. Насправді це глибока помилка тих, хто, швидше, слово кролівництво чує в перший раз. Колись Україна займала друге місце в світі по виробництву кролятини. І сьогодні ці традиції відроджуються - м'ясо кролика українського виробництва цікавить Росію, Білорусь і навіть країни Євросоюзу. Це говорить про високу якість українського продукту.

Не секрет, що білки необхідні для збалансованої дієти. Правильно приготоване м'ясо кроля містить 20-21 г білка на 100 м. Білки потрібні кожній дорослій людині: близько 1 г до 1,25 г на один кілограм маси тіла на добу (в залежності від віку і фізичних навантажень протягом дня). Важливе значення також має і отримання так званих «хороших жирів» для організму. М'ясо кролика містить близько 10% жиру, що не так багато. Причому це саме хороші корисні жири. Це необхідна поживна норма забезпечує лише 120-160 ккал / 100 г (120 до 160 ккал на 100 г залежно від ваги).

М'ясо кроликів Ще кілька слів про властивості українського продукту. Правильне м'ясо кролика є природним джерелом омега-3 і охоплює 15% рекомендованого дієтичного споживання (RDI) * 100 г м'яса. У 100 г кролика міститься від 4 до 12 г жиру, з яких більше 60% ненасичених жирних кислот. При цьому холестерин становить менше 60 мг на 100 г м'яса. Такий показник пояснюється якістю харчового раціону та умов життя тварин: організм кролика, переварюючи їжу, не перетворює її зміст в жири - це протилежність тому, що відбувається з такими жуйними тваринами як корови чи барани. Тут і криється розгадка корисності м'яса кролика для людського організму.

Правильний раціон харчування кролика не додає м'ясу насичення жирними кислотами. Саме тому так важливо, щоб кролі правильно харчувалися: зокрема, в їх раціоні повинні бути лінолева кислота (омега-3), люцерна і лінолева кислота олійних культур (соняшник та інші). Саме ці ненасичені жирні кислоти містяться і в м'ясі кролів.

М'ясо кролика з вітамінами і антиоксидантами

Ще одна неймовірно корисна властивість полягає в тому, що м'ясо кролика багате вітамінами. Зокрема, вітаміном B3 (75% від добової потреби), вітаміном В12 (майже 100% від добової потреби) та вітаміном Е. Також встановлено, що м'ясо кролика має низький вміст натрію (приблизно 0,06 г на 100 г м'яса), що, безперечно, підходить для людей з низьким вмістом натрію. Кролятина також володіє хорошими антиоксидними властивостями. Тушка кролика містить 77 мкг селену на 100 г (або 128% від норми для чоловіків і 154% від норми для жінок).

Таким чином, м'ясо кролика є найважливішим елементом в дієті будь-якої людини. Наведені в нашій статті дослідження підтверджені Інститутом Пастера в Ліллі.

Де замовити м'ясо кролика оптової ціни

Замовити найкраще м'ясо кролика можна, звичайно, у нас: дзвоніть в ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль» прямо зараз ? (067)507-54-37. Вирощування і продаж кроликів наша улюблена і найуспішніша справа! Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання, що стосується розведення кролів. Погляньте на наші ціни, зазначені нижче, і дзвоніть, не відкладаючи, поки не грянула чергова криза!

№ п / п Найменування Ціна, грн. з ПДВ Термін зберігання Склад в 100 грамах продукту Фото
1 М'ясо кролика охолоджене, без упаковки. 179 грн/кг Термін зберігання: 5 діб. Умови зберігання при t від 0 до +4 ° С. Енергетична цінність 100 г продукту - 151 ккал. Вода - 66,7 г, білки - 21,1 г, ж Іри - 11 г, зола - 1,15 г, калій - 335 мг, кальцій - 19,5 мг, магній - 25 мг, натрій - 57 мг, фосфор - 190 мг, залізо - 3300 мкг, йод - 5 мкг, кобальт - 16,2 мкг, марганець - 13 мкг, мідь - 130 мкг, молібден - 4,5 мкг, фтор - 73 мкг , цинк - 2310 мкг,
вітамін А (ретинол) - 0,01 мг, вітамін Е (токоферол) - 0,5 мг, а також вітамін С (аскорбінова кислота) - 0,8 мг, вітамін В1 (тіамін ) - 0,12 мг, вітамін В2 (рибофлавін) - 0,18 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) - 7,7 мг, вітамін РР (ніацин) - 6,2 мг.
М'ясо кролика охолоджене
2 М'ясо кролика заморожене, в упаковці. 179 грн/кг Термін зберігання: 10 місяців. Умови зберігання при t -18 ° С. Енергетична цінність на 100 г - 151 ккал. М'ясо кролика заморожене
3 М'ясо кролика охолоджене в п/е пакеті. 184 грн/кг Термін зберігання: 14 діб. Умови зберігання при t від 0 до +4 ° С. Енергетична цінність 100 г продукту - 151 ккал. М'ясо кроля в упаковці
4 Печінка кроля охолоджена 190 грн/кг Термін зберігання: 2 діб. Умови зберігання при t від 0 до +4 ° С. Енергетична цінність 100 г продукту - 106 ккал. Білки - 18,0 г, жири - 3,7 г, вуглеводи - 0 р. Печень кроля
5 Голови кролика 17 грн /кг Термін зберігання: 2 діб. Умови зберігання при t від 0 до +4 ° С.   Голови кроля

Доставляється добірне м'ясо кролів в Києві кожен вівторок та п'ятницю. У нас також завжди в продажу є сітка оцинкована для організації побуту вихованців кролівничих господарств, прекрасний комбікорм високої якості. Пропонуються також надійні дуже міцні клітки для кроликів за смішними цінами та інше обладнання для організації фермерського господарства. Але, в першу чергу, нами, звичайно, дуже вітається покупка м'яса кроликів оптом для ресторанів, супермаркетів і магазинів. Мінімальне замовлення для безкоштовної доставки по Києву - від 14 кг (приблизно 10 шт.). Всі необхідні документи видаємо. Завжди раді вас чути, телефонуйте.