Кролі, кролики для розведення

кролики для розведення Якщо Ви вирішили, що кролівництво - це Ваш бізнес і справа всього життя, і вже уявляєте, як для Вашого господарства купуються кролі для розведення м'ясних порід, то, як наших майбутніх колег, хочемо попередити про деякої послідовності дій, необхідних для налагодження бізнесу. Перш, ніж зайнятися вирощуванням кролів, потрібно зібрати максимум інформації про цих істот, вивчити принципи їх утримання та основи догляду за тваринами. Саме грамотне дотримання всіх правил вирощування кролів забезпечить Вам численне здорове потомство.

Самки сучасних порід кролів здатні приносити рекордну кількість дитинчат, кожен з яких через чотири місяці після народження сам зможе стати матір'ю або батьком. Початківцям кролівникам слід бути готовими до масового розмноження своїх вихованців: знати, де закуповується сітка оцинкована зварна найкращої ціни, обладнання для кролеферм (зокрема, потрібні поїлки для кролів, годівниці і т.д.), комбікорм та інші дуже важливі для успішного бізнесу речі .

Харчування як основа для успішного розведення кроликів

Займаючись вирощуванням і продажем кролів, потрібно завжди пам'ятати: будь-які кролі для розведення вимагають збалансованого харчування. Ці тварини від природи здатні перетравлювати у великій кількості грубі корми, багаті клітковиною. Дуже важливі для них протеїни. Найбільше протеїнів містять бобові культури, але їх можна давати кролям тільки на другий рік утримання. Щойно зібрані бобові не тільки не корисні для тварин, але можуть стати причиною порушення діяльності кишечника.

Так само, як і для всіх ссавців, кролям важливі вітаміни і мінеральні речовини: фосфор, кальцій, магній, калій та інші. Кальцій міститься в травах: Віке, горох, еспарцет і конюшині. Натрій забезпечить кухонна сіль. Залізо є в пшениці, вівсі, подорожнику, люцерні.

Правильне годування кролів - запорука поголів'я з відмінним здоров'ям. Важливо розуміти, що, навіть придбавши високопродуктивних особин, можна не досягти бажаного ефекту, якщо годувати тварин неправильно. Також подбайте, щоб клітки для тварин були укомплектовані поїлками для кролів і годівницями, мали достатні розміри для утримання поголів'я (читайте на нашому сайті про те, які бувають клітки для кроликів і про те, чому кожній групі кролів потрібні свої окремі «житлові приміщення») .

Ну, а якщо Вам потрібні кролі для розведення , ми допоможемо! Наше господарство пропонує високопродуктивних особин м'ясного напряму трьох порід: Каліфорнійської, Термонской білої і французького гібрида HYLA. Всі особини відрізняються тим, що м'ясо кроля будь-якого звірка досить поживно, має корисні властивості. При цьому самі кролики відрізняються швидким розмноженням і скоростиглістю.

Тварини володіють високим імунітетом і опірністю до вірусних інфекцій, оскільки вони вирощені без застосування антибіотиків, а в таких умовах виживають тільки найсильніші особини. Гени кролів передаються їхнім дітям. Відповідно, спостерігається продовження династії здорових сильних тварин.

Кролі для розведення: правильна злучка особин

злучки самця і самки має свої тонкощі. Процес вимагає уважного ставлення і високою спостережливості кролівника, оскільки тварини можуть не сподобатися один одному, проявити ознаки агресивності.

кролі для розведення ціна Виймати особину з клітки для кролів потрібно обережно. Кролі - полохливі істоти, тому уникайте різких рухів, не робіть гучних звуків. Повільно відкрийте кришку і візьміть тварину. Тримати кролика потрібно акуратно, але, в той же час, досить міцно. У кролів є певна ступінь схильності їх скелета до вивихів і переломів, причому переляканий кролик може сам себе покалічити.

Вибираючи тварин для злучки. Зверніть увагу на те, щоб самка і самець виглядали сильними і міцними особинами, здатними прекрасно впоратися кожен зі своєю функцією. Оцініть конституцію тварин. Огляд включає оцінку розмірів голови, вух, ширини грудної клітки, довжини тулуба. У самців голова крупніше, ніж у самок, а тіло більш мускулисте. Обхват грудної клітки - показник, здатний визначити наскільки сильне і здорове тварина перед вами. Невелика грудина свідчить про погане здоров'я і слабкість особини.

Самки підлягають вибракуванню, якщо: в одному посліді виходить менше п'яти дитинчат, вона захворіла або перехворіла якимось захворюванням, проявила себе як погана мати (з'їла своїх дитинчат або абортованих), не принесла потомства при нормальних умовах утримання та годівлі. Самці вибраковуються, якщо більше третини запліднених ними самок не змогли принести потомства. Також тварини вибраковуються за віком. Після третього року життя залишають тільки найбільш цінних особин.

Якщо Ви хочете добитися збільшення якогось сімейства, вибирайте кролів з подібними зовнішніми ознаками - густота вовняного покриву, довжина вух, тулуба, обхват грудей. Якщо бажаєте удосконалити певну межу, вибирайте особин «взаємодоповнюючих» один одного. Наприклад, самку з невеликим обхватом грудини і самця з широкою грудною кліткою. Злучати абсолютно несхожих тварин не рекомендується.

Де купити кролів для розведення?

Отже, Ви вибрали кролівництво як свою основну діяльність. Якщо Вашим господарством ще не були придбані кролі для розведення м'ясних порід, тоді обов'язково телефонуйте менеджерам ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль».

Ми пропонуємо кролів найкращої ціни, при цьому проконсультуємо Вас з усіх питань налагодження бізнесу. Щоб сьогодні ж купити кролів в Києві або в іншому регіоні в Україні, телефонуйте: (067)507-54-37. Бажаємо Вам успіхів у цьому захоплюючому і перспективному напрямку діяльності!