Клітки для кролів ?відгодівельні ?маткові ?одноповерхові ?двоповерхові по супер ціні ? (067)507-54-37

Клітки для кролів Успішність в розведенні кроликів безпосередньо залежить від умов їх утримання. Приміщення обов'язково слід утримувати в чистоті, воно повинно бути сухим, в ньому повинні бути відсутніми протяги. Особливої уваги вимагають клітки для кролів в будь-якому господарстві: вони повинні бути достатньо просторими, чистими, сухими і часто очищатися. Економити на домівці для Ваших вихованців не варто. Як не дивно це звучить, але кролики - це досить охайні тварини: ходять в одне місце і люблять порядок у всьому! Комфортабельність їх житла впливає на настрій Ваших підопічних, що прямо відображається на їх бажанні розмножуватися і давати потомство.

Клітки для кролів різних видів

Клітки для кролів, їх види Розрізняють клітки для кролів в залежності від поверховості, а також по призначенню для кожної групи кроликів. Так, існують клітини, призначені виключно для дорослих самців і самок, для вагітних самок, для самок з дитинчатами і для підростаючого молодняка. По поверховості клітини зазвичай бувають одно і двоповерхові, рідше використовуються триповерхові.

Секрет кращої клітки для кролів

Компанія "Еліт Кріль" гарантує, що Ваші кролі для розведення виростуть швидко і без проблем, якщо для них забезпечені належні умови утримання, а клітини куплені у нас. Ми виготовляємо всі види клітин. Причому сітка оцинкована зварна, що використовується в їх виробництві, перевірена «на собі» - наші кролі задоволені і плодяться із завидною регулярністю!

Секрет кращої клітки для кроликів криється у використанні тільки якісної сітки, товщиною не менше 2 мм. Така сітка стійка до корозії і впливу агресивних середовищ.

Клітка маткова одноповерхова КМ-1

Клітка маткова одноповерхова - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 1

Клітка маткова одноповерхова - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 2

Клітка маткова одноповерхова - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 3

Клітки для кроликів оснащені: автоматичними поїлками, годівницями. Додатково пропонуються: пластикові гнізда для окролу, трапики для профілактики пододерматиту. Розмір клітини: 2,4 х 2,33 х 0,82 м. клітки для кролів київ

Комплектація клітки

Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 1Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 2Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 3Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 4

Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 5Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 6Клітка маткова одноповерхова, комплект КМ1 - ТОВ Племінне СП Еліт Кріль 7

Клітка маткова двоповерхова КМ-2

Клітки для кролів замовити Клітки для кроликів оснащені: автоматичними поїлками, годівницями. Додатково пропонуються: пластикові гнізда для окролу, трапики для профілактики пододерматиту. Розмір клітини: 2,4 х 2,33 х 0,82 м. клітки для кролів київ

Клітка для відгодівлі одноповерхова КО-1 і двоповерхова КО-2

клітки для кролів купити Клітки для кроликів оснащені: автоматичними поїлками, годівницями. Розмір клітини: 2,4 х 2,33 х 1,47 м. клітки для кролів замовити

Ціни на клітки для кролів

Клітини кроліДля забезпечення житлом кроликів доведеться інвестувати кілька тисяч гривень. У нашій компанії клітка маточна одноповерхова відпускається по вартості 8500 грн, ціна на клітку маточну двоповерхову 12500 грн. При необхідності Ви також можете купити клітку для відгодівлі одноповерхову ціни 5900 грн або такого ж виду клітку, але двоповерхову вартістю 9800 грн. Вартість може змінюватися в залежності від курсу валюти, тому уточнюйте ціни у менеджера ? (067)507-54-37.

Рекомендуємо звернути увагу на клітини серії КМ - це професійний готовий комплекс, який ідеально підходить для сучасного вирощування кролів (потім, звичайно, буде продаж кролів) як для маленьких фермерських господарств, так і для промислового використання. Клітка призначена для утримання 12 кролематок основного стада та 12 ремонтних кролематок або 104 кролів на відгодівлі. Кожна клітина має гніздо для окролу. Перегородка між гніздом і кліткою обладнана засувкою, яка забезпечує відкриття і закриття гнізда, даючи кролиці доступ до нього тільки на час годування молоком. Для профілактики пододерматиту у кролиць на решітчасту підлогу кліток встановлюються пластикові трапики.

Коли кролики знаходяться на відгодівлі, в клітинах прибираються перегородки та гнізда для окролу. Наші клітки для кролів дуже зручні та практичні, в них відсутні стаціонарні пластикові деталі, завдяки чому легко виробляти санобробку: випал клітин газовим пальником. Ціни на клітини, як Ви могли переконатися, цілком доступні, тому чекаємо Ваших дзвінків! Знову ж допоможемо з доставкою, установкою і початком експлуатації.

Клітки для кролів: умови утримання особин

Кролі в клітці Кролики - досить агресивні тварини по відношенню один до одного. Тому утримувати їх разом можна тільки до певного віку. Коли самцям виповнюється два місяці, їх гормони починають активно працювати. Якщо посадити двох самців разом, практично неминуче піде бійка. Самки також можуть битися одина з одною. Можна спробувати заселити в одну клітку одностатевих тварин з одного посліду, але за ними потрібно уважно спостерігати, будучи готовим попередити найменші ознаки агресії. Попередньо таких тварин потрібно ближче «познайомити».

Чому не рекомендується саджати в одну клітку самку і самця? Тому, що вже в тримісячному віці молода кролиця здатна дати перше потомство. Але такий ранній окіт, швидше за все, призведе до її загибелі.

Ще, як варіант, можна спробувати заселити разом кастрованого самця і самку, що досягла статевої зрілості. Але, знову-таки, невідомо, як відреагують тварини один на одного. В ідеалі, звичайно, потрібно мати окремий клітинний простір для кожної окремої особини.

відлучки дітей від матері відбувається в 1,5-2 місячному віці. При цьому бажано відсаджувати саме кролицю, оскільки вона легко перенесе зміну обстановки. У молодих дитинчат переміна клітини може викликати серйозний шок.

Як стежити за чистотою клітки для кроликів

Кролик в чистій клітці Людям, які хочуть купити м'ясо кролика від виробника, звичайно, небайдуже в яких умовах містилися тварини. Тому уважно потрібно стежити за чистотою клітки для кролів у Вашому господарстві. Всі випорожнення тварин повинні швидко і ефективно віддалятися, в клітці має завжди бути сухо і свіжо.

Кролики досить швидко розмножуються, але й не менш швидко піддаються впливу інфекцій і паразитів. Тому повинні вживатися додаткові заходи захисту приміщень від гризунів у вигляді щурів і мишей, так як саме вони є рознощиками захворювань. Крім того, вони можуть з'їсти кролячий приплід.

Необхідно постійно проводити загальну дезінфекцію приміщення, в якому розташовані клітки з кроликами. Однак тут слід дотримуватися обережності, щоб кролики племінного поголів'я не залишилися без приплоду. Цементну підлогу можна обробляти кислотами та їдкими речовинами. Дезінфікуючі засоби повинні бути із спеціальним складом - нешкідливим для кролів.

Крім цього, кожна клітина підлягає санітарній обробці перед появою на світ нового потомства і перед пересадкою кроликів в інші клітини. Прути клітки обдають окропом або піддають вогненному впливу паяльної лампи. Лугом обробляти прути клітки для кролів не можна, оскільки вона сприяє появі корозії.

Раз в декаду спеціальним дезінфікуючим розчином обробляють поїлки для кролів, годівниці, ясла тварин. Розчин повинен повністю охопити оброблювану поверхню. Звичайні чищення цих предметів необхідно проводити щодня.

Клітка для кроля київ Крім того, обов'язково клітки для кролів обробляють у разі хвороби або смерті тварин. Захворювання кролів діляться на заразні і незаразні. У кожного захворювання свій конкретний збудник, тому дезинфікуюча рідина повинна бути розрахована на боротьбу саме з певним видом паразита.

Перевіряти наявність тих чи інших захворювань у тварин потрібно кожні десять-п'ятнадцять днів. Також потрібно оглядати тварин перед злучкою, новонароджених кроленят, тварин перед пересадкою. Якщо кролі для розведення були придбані на стороні, їх тимчасово поміщають на карантин в окреме приміщення. Якщо протягом трьох тижнів ніяких відхилень в самопочутті звірків не виявиться, їх підсаджують в загальні клітки для кролів до основного племені.

Здоровий кролик має бадьорий вигляд, він активний і рухливий, добре їсть, у нього шовковиста, блискуча шерсть, ясні очі і сухий ніс, нормальний кал. Температура тіла в районі тридцяти дев'яти градусів за Цельсієм. Пульс становить від ста двадцяти до ста шістдесяти ударів на хвилину. При будь-яких ознаках зниження активності тварини, появи симптомів захворювання, потрібно терміново викликати ветеринарного лікаря.

Деякі хвороби викликані неправильним харчуванням. Наприклад, молоді особини можуть їсти занадто грубі корми для їх шлунка. Це може спровокувати розлад травлення. Молодих кроленят потрібно повільно привчати до дорослої їжі. Поступово замінюючи материнське молоко соковитими кормами. Особливо це стосується періоду відлучки від матері.

Ряд захворювань піддається вилікуванню, і через деякий час м'ясо кроля буде абсолютно безпечним для вживання в їжу. У разі смертельного результату тварина відразу ж потрібно витягти з клітки і спалити його тушку. Аналогічно поступають з усіма зараженими їм особинами. Клітку обробляють паяльною лампою і спеціальними розчинами.

Таким чином, оцинковані клітки для кролів виконують важливу роль у процесі виробництва потомства і вирощування дорослих особин. Від правильності утримання тварин і чистоти їх території залежить успіх Вашого кролівництва і бізнесу. Тварини вимагають пильної уваги та догляду за собою. Тільки постійний нагляд, чистка та дезінфекція кліток для кроликів, правильне харчування забезпечать Вам приріст здорових тварин і, як наслідок, прибуток.

 

З додаткових питань Ви завжди можете звернутися в компанію «Еліт Кріль» за цими номером ? (067)507-54-37 Київ / Україна. Будемо раді Вам допомогти, телефонуйте прямо зараз!