Прайс-лист ТОВ "Еліт Кріль"

Кролі прайс

Дуже добре, що Ви завітали на наш прайс-лист послуг і товарів для розведення кроликів! На цій сторінці можна дізнатися, скільки коштують кролики племінного поголів'я, матеріали для ведення бізнесу, довідатися про ціни на необхідне обладнання для розведення кроликів і в цілому зрозуміти, які інвестиції у вигляді грошей, сил і часу зажадає галузь кролівництво саме від Вас. При наявності питань, телефонуйте нам: фахівці ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" завжди готові на них відповісти!

Ціни на племінне поголів'я кролів від «Еліт Кріль»

Поголів'я продається в кількості не менше 5 штук. Ціни на кроликів визначаються незалежно від породи. М'ясна селекція племінного поголів'я кроликів для розведення коштує 150 грн за 1 кг живої ваги. Зазвичай на плем'я кролики для розведення відбираються в обсязі не більше 25% молодняку від кращих племінних батьків відмінної ваги, здоров'я та конституції.

Реалізація тварин здійснюється в місті Бровари за попереднім замовленням.

Порода Термонская біла м'ясна, Каліфорнійська, HYLA м'ясної селекції обійдуться по наступній вартості:

  • доросла осіменіння самка, після пальпації (в четвер) яка призведе приплід через два тижні, обійдеться - 2000 гривень за штуку, відвантаження по п'ятницям;
  • дорослий робочий здоровий красень-самець від 5 місяців – 1500 гривень за штуку;
  • якісний племінний молодняк -  150 гривень за один кілограм живої ваги. Причому в останньому випадку тварини продаються віком до 3 місяців.

Всі наші кролики здорові, вакциновані від міксомотозу, ВГБК / RHDV, ВГБК-2 / RHDV-2, а також пропоєні від кокцидіозу.

Ціни на комбікорм

Як вже зазначалося, близько 70% успіху в кролівництві дає правильно збалансоване харчування. Якісний комбікорм для кроликів зробить Ваших вихованців у прямому розумінні щасливими - гарне самопочуття, здоров'я, активність, зовнішній вигляд і бажання розмножуватися в чому залежать від харчування. Ціни на комбікорм для кроликів - від 9 грн / кг. Причому ми пропонуємо комбікорм по чотирьом рецептам для різних вікових груп кроликів. Більш детальну інформацію можна дізнатися з 8.30 до 17.30 у робочі дні, зателефонувавши за номером ✆ (067)507-54-37.

Прайс-лист на продукцію для розведення кроликів

Більш детальна інформація про продукцію і послуги ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль" наведена нижче. Якщо чогось в нашому прайсі-листі не знайшлося, обов'язково телефонуйте. Ми забезпечуємо комплексну підтримку кролівників і фермерських господарств - впевнені, що відповімо на будь-яке Ваше запитання з кролівництва!

Назва товару Виробник Опис товару Ціна

1. Сітка оцинкована зварна на кришку 25*150 мм, диаметр 3 и 4 мм

Купити сітку зварну на кришку, діаметр 3 і 4 мм

Україна -

сітка для птахівництва і кролівництва.

779 * 1153 мм Уточнюйте, телефонуйте !

2. Якісна сітка оцинкована з осередком 25х25 мм, що має гаряче оцинкування 60-80 г/м2 (зварювання після оцинковування)

Сітка зварна з осередком 25 х 25 мм

Україна - сітка для птахоферм і кролеферм. Товщина 2 мм, в рулонах 1500х30000 мм, товщина 1,8 мм використовуєтьсядля перегородок, задньої стінки і верху клітки для маточника і відгодівлі Уточнюйте, телефонуйте !

3. Відмінна сітка оцинкована зварна, з осередками 12,5 х75 мм

Сітка зварна оцинкована 12,5 х 75

Україна - сітка для птахоферм і кролеферм. Товщина 2 мм, розкрій карти 1000х2325 мм, використовується для підлоги маточника Уточнюйте, телефонуйте !
4. Труба напування Україна. У середині гладенька, 6-ти метрова Уточнюйте, телефонуйте !
5. Вентилятори Україна. 11500 м3, з жалюзі Уточнюйте, телефонуйте !
6. Поголів'я племінне ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль".

Самці і самки породи Каліфорнійська, Термонська, HYLA Франція (м'ясні породи):

- робочі

- племінний молодняк 35-90 днів

Уточнюйте, телефонуйте !
7. Комбікорм ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Самочний, молодняк на відсадків, молодняк на відгодівлю Уточнюйте, телефонуйте !
8. Батарея для кролематок одноярусна ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Для 12 самок з молодняком, розмір 2350х2080 мм, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями Уточнюйте, телефонуйте !
9. Батарея для кролематок двох'ярусна ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Для 12 самок з молодняком плюс 12 кролів тимчасового утримання на верхньому ярусі, розмір 2350х2080 мм, висота регулюється, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями Уточнюйте, телефонуйте !
10. Батарея для відгодівлі одноярусна ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Батарея для відгодівлі на 72 кролика, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями Уточнюйте, телефонуйте !
11. Батарея для відгодівлі двох'ярусна ТОВ "Племінне СП Еліт Кріль". Батарея для відгодівлі на 144 кролика, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями Уточнюйте, телефонуйте !

Крім зазначеного в таблиці устаткування для кролівничих господарств, ми також пропонуємо м'ясо кролика вже в готовому вигляді, нами також підтримується продаж кролів оптом для супермаркетів. Плюс до всього пропонуємо технології штучного запліднення з використанням європейських методик і якісних матеріалів. Вартість кролів і матеріалів у прайс-листі може змінюватися, тому не забувайте телефонувати нам для уточнення розцінок: ✆ (067)507-54-37 Бровари / Київ.