Устаткування для ?кролівництва ?кролівників ?кролеферм недорого від виробника ? (067)507-54-37

Обладнання для розведення кролів (Київ) Обладнання - один з головних компонентів успішного системного виробничого процесу, завдяки якому вирощуються здорові кролі достатньо великої ваги в промислових масштабах. Найголовніше правило для будь-якого господаря, що вибирає обладнання для розведення кролів в бізнесі, що розвивається - не економити на умовах проживання вихованців. Не забувайте прислів'я: скупий платить двічі! Якщо клітки для кроликів будуть вузькими, годівниці та напувалки неякісними, жодна тварина не дасть необхідного приплоду. При щоденному використанні дешеве обладнання буде часто виходити з ладу, псуватися, його доведеться часто міняти. Бізнес піде в гору тільки, якщо ви приділили достатньо часу і уваги забезпеченню побуту своїх вихованців.

Обладнання для ферм Фахівці «Племінного СП Еліт Кроль» методом проб і помилок підібрали найкраще обладнання для ферм і міні-ферм кролівничих господарств. Щоб кролики безперешкодно росли, обов'язково вибирається сітка оцинкована зварна тільки відмінної якості для виробництва клітин. Щоб ваші вихованці могли давати потомство, життєво важливо забезпечити їх водою і комбікормом. Тому вибір правильних годівниць також має дуже важливе значення. Рекомендуємо уважно ознайомитися з нашою пропозицією по устаткуванню для розведення кролів і обов'язково докупити те, чого вам бракує для успішного бізнесу.

Устаткування для кролеферм У нас в наявності є багатофункціональні клітки для кроликів для відгодівлі молодняку і утримання кролематок власного виробництва, вентилятори промислові, сітка оцинкована (напольная і інша), труба напування, маточники, трапики і комбікорм власного виробництва. Загалом все, щоб кролики племінного поголів'я почували себе сухо і комфортно

Ціни на обладнання для розведення кролів

Ми впевнені, що наші ціни на обладнання Вас порадують. Якщо у Вас виникнуть питання, ми завжди готові Вам на них відповісти!

Назва товару Виробник Опис товару Ціна

1. Сітка оцинкована зварна 25х25 мм гаряче оцинкування 60-80 г/м2, зварювання після оцинкування.

Дуже гарна зварна сітка: розмір осередку 25 х 25 мм

Україна, сітка для кролеферм і птахоферм. Товщина 2 мм, в рулонах 1500х30000, товщина 1,8 мм використовується для підлоги, перегородок, задньої стінки і верху клітки для маточника і відгодівлі. Уточнюйте, телефонуйте !

2. Сітка зварна 12,5 х75 мм.

Чудова сітка зварна: купити в Києві, осередок 12,5 х 75 мм

Україна, сітка для кролеферм і птахофабрик. Товщина 2 мм, розкрій карти 1000х2325 використовується для підлоги маточника. Уточнюйте, телефонуйте !

3. Сітка оцинкованна зварна на кришку

Сітка на кришку для кліток, діаметр 3 і 4 мм

Україна. 25 * 150 мм, діаметр 3 и 4 мм, розмір листа 779 * 1153 мм Уточнюйте, телефонуйте !
4. Труба напування. Україна. У середині гладенька, 6-ти метрова. Уточнюйте, телефонуйте !

5. Вентилятори.

Вентилятори для кролеферм - ТОВ Племінне СП Еліт Кроль 1

Вентилятори для кролеферм - ТОВ Племінне СП Еліт Кроль 2

Вентилятори для кролеферм - ТОВ Племінне СП Еліт Кроль 3

Україна. 11500 м3, з жалюзі. Уточнюйте, телефонуйте !
6. Поголів'я племінне. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Самці і самки будь-якого віку породи Каліфорнійська, Термонская, HYLA (м'ясні породи). Уточнюйте, телефонуйте !
7. Комбікорм. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Для самок, для молодняку на відсадків, для молодняку на відгодівлю. Уточнюйте, телефонуйте !
8. Батарея для кролематок одноярусна. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Для 12 самок з молодняком, розмір 2,28 х1, 88, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями. Уточнюйте, телефонуйте !
9. Батарея для кролематок двох'ярусна. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Для 12 самок з молодняком + 12 кролів тимчасового утримання на верхньому ярусі. Розмір 2,28 х1, 88, висота регулюється, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями. Уточнюйте, телефонуйте !
10. Батарея для відгодівлі одноярусна. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Батарея для відгодівлі на 72 кролика, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями. Уточнюйте, телефонуйте !
11. Батарея для відгодівлі двох'ярусна. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль". Батарея для відгодівлі на 144 кролика, оснащена автопоїлки, трубою напування, бункерних годівницями. Уточнюйте, телефонуйте !

Устаткування для кроликів Поголів'я продається від 5 шт. Племінне поголів'я м'ясної селекції - вартістьюза 1 кг живої ваги уточнюйте у менеджерів. Відзначимо, що на плем'я для подальшого розведення відбирається не більше 25% молодняку від кращих племінних батьків по вазі, конституції і здоров'ю. Продаж кролів породи "Термонская біла м'ясна", "Каліфорнійська м'ясна" проводиться тієї селекції, яка впродовж семи років виводилася фахівцями нашої компанії. В даний час крім обладнання виконується продаж племінного поголів'я: віком від 35 діб до 90 діб - всі ціни на кроликів уточнюйте у менеджерів компанії.

Обладнання для розведення кролів Також у нас продаються кролі для розведення добірних порід за дуже доступною вартістю. Продається дорослий кролик-самець - робочий і перевірений, ціни уточнюйте у менеджерів компанії.

Де придбати обладнання для розведення кроликів

Обладнання клітини Як ви могли переконатися, галузь кролівництво - непроста сфера бізнесу і вимагає постійного контролю та системних інвестицій. Додамо, що близько 70% успіху гарантує правильно збалансоване харчування - тобто якісний комбікорм. Причому для кожної групи кролів слід підібрати свій рецепт. Купити готове правильне харчування можна у нас - вартість уточнюйте у менеджерів.

Телефонуйте з 8.30 до 17.30 за номером ? (067)507-54-37. Завжди раді Вас чути !