Детальніше про ТОВ «Племінне СП Еліт Кріль»

кроліТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» на українському ринку пропонує м'ясо кроля (рос. мовою мясо кролика), а також чистопородних кролів для розведення на плем'я. Наша компанія спеціалізується саме на м'ясних породах, на основі яких ви можете як створити промислову ферму, так і купити пару кроликів для дому, щоб побалувати себе і свою родину смачним, корисним, дієтичним кролячим м'ясом.

ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» створено в 2008 році в с.Саражінци Погребищенского району Вінницької області як племінний репродуктор. Головний офіс компанії сьогодні знаходиться в м.Бровари Київської області.

Ми займаємося селекцією таких м'ясних порід кроликів як «Новозеландська», «Каліфорнійська», «Термонская біла» (Бельгійська порода). В даний час наші фахівці містять по 500 самок на селекції, 12 ліній, 14 сімейств по кожній породі - це господарство об'єднано в крільчатник № 1. У 2011 році ми також завезли французьку гібрид HILA компанії EVROLAP - його розведенням займається крільчатник № 2.

Основна мета нашої компанії - досягти високого професійного рівня сучасного кролівництва, відродити його в Україні, адже раніше наша країна займала друге місце в світі по виробництву м'яса кролів.

Для досягнення високих результатів на нашому підприємстві впроваджуються сучасні технології розведення кроликів, управління виробництвом, суворо витримуються всі необхідні вимоги розвитку сучасного племінного господарства:

1. Санітарна безпека. Всі племінне поголів'я утримується в чистоті - ми пильно за цим стежимо, адже такий «ніжний звір», як кролик, вимагає уважного до себе ставлення і відповідного догляду. Якість м'яса залежить не тільки від породи кролів і якісного корму, але і від гноєвидалення в приміщенні. Тільки у нас встановлено стрічкове навозоудаление: стрічки викачуються насухо два рази в день, що дозволяє повністю вирішити проблему чистого повітря в крільчатнику. В обов'язковому порядку проводиться профілактика хвороб кроликів. Персонал неухильно виконує всі вимоги санітарно-епідеміологічних норм по роботі людини з тваринами.

2. Комфортний мікроклімат. Наші крільчатнику обладнані економічним вентиляційні й охолоджувальні обладнанням, завдяки чому влітку температура в приміщеннях не перевищує +24 градусів за Цельсієм, а взимку опалювальне обладнання утримує температуру не нижче +15 градусів.

3. Найкращий корм для кроликів. Ми виготовляємо комбікорм самостійно за допомогою сучасного обладнання. До складу корму входить: люцерна, пшениця, ячмінь, овес, макуха (насіння соняшника), сіль. Наш корм не містить жодних штучних добавок - саме тому м'ясо наших кроликів так поживно і зберігає свою природну корисність!

4. Кращі умови утримання поголів'я. Все поголів'я міститься в сучасних, перевірених часом клітинах, виготовлених за європейськими технологіями. Ми виробляємо клітки для кролів (рос. мовою клетки для кроликов) на своєму обладнанні в Броварах Київської області на основі кращих розробок французьких та італійських виробників обладнання. В кожній клітці є зручні поїлки для кролів ( ознайомитись російською мовою - поилки для кроликов ), які також відповідають всім необхідним вимогам.

5. Кваліфікований персонал з гідною зарплатою. Всі наші фахівці морально і матеріально мотивовані, щоб найкращим чином виконувати свою роботу!

Всі ці та інші чинники допомогли нам досягти успіхів у кролівництві і міцно зайняти лідируючі позиції на ринку України. При хороших умовах утримання «наші кролі» (рос. мовою кролики) повністю розкриває свій генетичний потенціал - результати розведення поголів'я мають стабільно високий результат: 9 кроленят на відсадження в середньому з одного маткового кролеместа кожні 42 дні, з забоєм в 72-90 днів, з вагою тушки 1,3 -1,7 кг без печінки. Такі показники були характерні в кращі часи кролівництва в Україні. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому!

Наша компанія вітає науковий прогрес в усіх його проявах: у вакцинації, в технологіях виробництва клітин, обладнання, впровадженні економічного освітлення та інших технологій. Однак ми проти хіміко-медикаментозної терапії при лікуванні кроликів: антибіотики та інші ліки ніколи не вилікують від хвороби, вони лише прітушат пожежа, який потім спалахне з новою силою. Тільки профілактика та задоволення потреб кроликів в кормі і умови утримання на тлі жорсткої вибракування більш слабких тварин допоможуть сформувати стійку високопродуктивне стадо, щоб на виході отримати смачне м'ясо, яке можна із задоволенням їсти!

ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» пропонує:

1. М'ясо кроликів - м'ясо охолоджене, заморожене, нирки, печінка, голови, серце кролика, додатково пропонуємо шкурки кролика невичененние заморожені. Ціни уточнюйте у менеджерів компанії.

2. Племінне поголів'я: молодняк у віці 1 місяць - 1 кг, 2 місяці - 2 кг, 3 місяці - 3 кг в середньому. Ціни уточнюйте у менеджерів компанії.

3. Дорослих тварин для розведення: самка або самець в паровку 4-5 місяців. Ціни на племінного кролика уточнюйте у менеджерів компанії..

Зробіть свій вибір! Та дзвоніть нам прямо зараз: (067)507-54-37.