Купити кролів в Києві

kupit-krolika-kiev Вже давно не секрет що, кролі - це дивовижні багатоплідні представники роду ссавців. Переваги розведення кролів полягають у тому, що вони швидко ростуть, а витрати на 1 кг м'яса кроликів в кілька разів нижче витрат на одержання 1 кг приросту будь-якого іншого тварини, вирощуваного в цілях отримання м'яса. Тому все більше людей задають нам і, в першу чергу, собі питання: де купити кролів в Києві доступної ціни? Чим вигідна покупка кроля в супермаркеті, у фермерського господарства і чи буде безпечним придбання тварин на ринку?

Відповіді на ці запитання напрошуються самі собою. Купувати кроля на ринку - будь-то живий звір або м'ясо кроля - можна лише за наявності документів від відповідних органів санепідемстанції. Не купуйте нічого з рук, адже кролі - досить хворобливі істоти і немає ніяких гарантій, що Вам продають здорового звірка. У супермаркетах і спеціалізованих господарствах, таких як ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль», контроль за здоров'ям кролів, зберіганням м'яса тварин дуже жорсткий. При найменшій підозрі на інфекцію (будь-то жива особина або тушка) тварина вибраковується і знищується. Саме тому пріоритетніше купити кролів в Києві відразу у фермерського господарства, адже так Ви купуєте гарантовано якісну продукцію.

Враховуючи бажання наших людей їсти все більше екологічної, корисної їжі (але в лише рідкісних випадках нам дають гарантію на якість продуктів), багато хто задається метою почати розведення кролів в домашніх умовах. купити кролів в Києві живого поголів'я можна також у нас - в господарстві «Племінне СП Еліт Кроль». Нашими фахівцями пропонуються селекційні кролі для розведення кращих порід. Наші тварини пройшли природний відбір. Поголів'я кролів відрізняється витривалістю і плодовитістю, отриманими в результаті ретельної селекційної роботи. У нас Ви можете придбати дорослих самця або самку, а також молодняк тварин. Кролики дуже швидко розмножуються. За рік самка може дати від 24 до 48 кроленят. М'ясо цих тварин надзвичайно багате білком, який добре засвоюється людським організмом.

У той же час за таким господарством потрібен постійний нагляд. Кращим місцем для тримання є клітка для кроликів, у виготовленні якої застосовувалася сітка оцинкована зварна (бажано без пластмасових непрактичних вставок). У такому будинку Ваш звірок проживе дуже довго, вона прослужить не одному поколінню пухнастих. Оцинковані зварні сітки відрізняються міцністю і довговічністю. У нас також є якісні поїлки для кролів, завезені прямо з Італії, комбікорм для всіх вікових груп та інші товари для утримання Ваших вихованців.

Купити кроля в Києві добірної породи

Наше племінне господарство пропонує купити кролів в Києві Каліфорнійської і Термонской білої порід. М'ясо кроля цих груп вважається одним з кращих. Також ми вирощуємо гібридне поголів'я тварин французької породи HYLA.

Каліфорнійський кролик відрізняється ошатною шкіркою. Вона білого кольору з чорними плямами на кінчиках вух. Хутро у цієї породи густе і рівне Дорослий самець важить близько чотирьох кілограмів. Вважається, що ця породи вперше була отримана англійськими селекціонерами в п'ятнадцятому столітті. Потім тварина потрапила в наші краї. За унікальний окрас, нагадує горностаєву шкуру, цю породу іноді так і називають - Горностаєва. Народжені сліпі кроленята спочатку повністю білі. Характерні чорні плями на вухах з'являються до семи-, восьмимісячного віку.

Термонская біла - бройлерна порода кролів. Тварини мають абсолютно білий пух середньої густоти і червоні очі альбіноса. Порода вперше була отримана в Польщі і є результатом схрещування новозеландського білого і бельгійського велетня. Молоді звірята дуже швидко набирають вагу. Оптимальна маса тушки сягає 4 - 5 кілограмів. У середньому в одному посліді у самки буває від восьми до чотирнадцяти штук дитинчат. А всього за рік одна кролиця може принести від сорока двох до п'ятдесяти шести дитинчат.

Де купили кролів в Києві ваші сусіди?

Які переваги Ви отримаєте, якщо вирішите купити кролів в Києві для подальшого розведення? Наші породи відрізняються скоростиглістю та високою продуктивністю. Ми відбираємо для виробництва потомства кращих самок, здатних давати здоровий, численний приплід. Самці, які беруть участь у процесі запліднення самок, відрізняються прекрасним родоводов і фізичними характеристиками. Наші фахівці отримують дійсно здорове потомство тварин. І якщо у Вашої тещі чи тестя за парканом стали миготіти мордочки білих пухнастих звірят, знайте, що швидше за все, Ваші сусіди зволіли купити кролів в Києві саме в ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль». Телефонуйте нам і Ви! Ми впевнені, купуючи кролів або обладнання у нас, Ви залишитеся задоволені!

Відзначимо, що вирощуючи власних кролів, Ви економите на затратах. На 1 кілограм живої ваги йде всього близько 3,5 кілограмів комбінованих дешевих кормів. Тварини відрізняються високим імунітетом, що дозволяє забезпечувати більш серйозну ступінь захисту від вірусних інфекцій.

Крім того, якщо Ви вирішите купити кролів в Києві у нас для подальшого розведення, ми надамо всеосяжні консультації з вирощування звірків. Наші фахівці допоможуть розібратися з принципами годування і догляду за тваринами. Проінформують про всі особливості, пов'язаних з процесом виробництва кролячого м'яса. Застережуть про можливі хвороби, яким може бути підданий вид.

В цілому, кролівництво - досить прибутковий бізнес, сприяючий отриманню якісного і корисного м'яса. Їм можна і потрібно займатися. Чекаємо Ваших дзвінків: (067)507-54-37 (Київ) .