Куплю кролів

Куплю кролів Якщо подивитися спеціальну літературу, то виявляється, такі тварини як кролі - це досить древній вид. Їх дикі предки спочатку з'явилися в Азії, а потім переселилися на африканський і європейський континенти. З часом люди прийшли до того, що почали одомашнювати цих звірків, схожих на зайців. Цей період відноситься до 2500 року до нашої ери. Звичайно, наші предки не бігали по вулиці з вигуками куплю кролів тому, що вони смачні, корисні і мій лікар прописав мені вживання дієтичного м'яса. Навряд чи вони взагалі розуміли всі властивості даного продукту. Спочатку кролятина використовувалася тільки для свого власного споживання. Та й то людьми, що мають високе положення в суспільстві, які могли дозволити собі утримувати фермерське господарство.

Поступово в процесі схрещування і мутацій з'явилися різні породи кролів, що мають свої відмітні зовнішні ознаки в забарвленні, розмірах, формі вух і іншим параметрам. Людина почала займатися розведенням тварин тому, що їй сподобалося м'ясо кролів за його доступність і смакові властивості. Але крім виняткових характеристик, воно відрізняється і надзвичайною корисністю для організму.

Вирішили куплю кролів сьогодні, але де купити?

У сучасному світі для вирощування та подальшого продажу кролів і їх м'яса діють різні кролівницькі ферми та господарства. Пересічні громадяни з кожним роком долучаються до культури споживання дієтичних корисних продуктів і все частіше хочуть мати на своєму столі смачне м'ясо кроля. Тому вони купують тварин і займаються їх вирощуванням в домашніх умовах, використовуючи підсобні засоби. Однак, якщо для облаштування побуту своїх вихованців спеціалізованими господарствами використовується міцна сітка оцинкована зварна, відмінні годівниці, поїлки для кролів європейської якості, нові технології і так далі, то в домашньому обійсті люди майже завжди тримають звірків у дерев'яних огорожах. Це позначається не кращим чином на здоров'ї тварин.

Уявіть: ось вирішили Ви сьогодні - заїду куплю кролів у знайомого дідуся в селі. Приїхали, купили, приготували, поїли. А завтра лежите в лікарні з отруєнням! Все тому, що санітарні норми по розведенню тварин не дотримуються більш ніж в 90% дрібних підсобних господарств. Жорстко їх виконують тільки професійні кролівники і спеціалізовані кролівницькі компанії. Тому купити м'ясо кроля з рук рівносильно експерименту над власним здоров'ям.

Ми рекомендуємо всім бажаючим купити кролів в Києві для себе (при бажанні почати розведення кролів) або просто придбати м'ясо кролів у великих, зарекомендувавших себе компаніях - таких як ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль». Також продаж м'яса кролика при цілком правильних умовах зберігання здійснюється великими супермаркетами та продуктовими мережами.

Для тих же, хто вирішив куплю кролів племінного поголів'я і займуся бізнесом, просимо звертатися в нашу компанію - ми надаємо всіляку підтримку кролівникам. Нами реалізуються не тільки кролики добірної селекції. Пропонована нами сітка оцинкована успішно протистоїть впливам навколишнього середовища, їй не загрожують перепади температури, вплив вологи, зубів тварин. Саме з такої сітки виходять відмінні клітки для кролів племінного поголів'я. Також можна купити клітини вже в зборі. Дерево - не рекомендуємо: як правило, через роки-два воно починає гнити через води. А ось наші клітини будуть служити довгі роки: Ви будете спокійні за якість вольєра для ваших тваринок.

Хоча кролі істоти невибагливі, але в їх клітинах завжди повинно бути сухо і чисто. Це неодмінна умова утримання кролів. Крім того, успішним бізнес буде тільки тоді, коли тварини забезпечені водою та комбікормом.

Куплю кролів та інші оголошення початківця кролівника

Куплю кроликів для разведенія Телефонуйте до ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» (097) 502-75-07, (093) 990-60-01 (Київ) . Наші менеджери допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з придбанням і подальшим утриманням звірків. Ми допоможемо Вам уникнути подачі оголошень на кшталт « Куплю кролів » для розведення. За вигідними цінами Ви отримаєте першокласних тварин, сітку для їх утримання, спеціальні корми для харчування ссавців, поїлки та консультації по налагодженню бізнесу.

Більше того, ви можете поспілкуватися з нашим фахівцям з питань, що виникають у Вас у зв'язку з подальшою процедурою вирощування тварин. Вас проконсультують з приводу переважного харчування, злучки тварин, періодах відбирання від матері, очищенню клітин з тваринами. Також нами цілком досліджується ветеринарія для кролів. Тому фахівці «Еліт Кроль» можуть дати професійні консультації по лікуванню кролів. В результаті Вам не потрібно буде шукати оголошення ветеринарних клінік - доступні і правильні методи лікування ми перевірили на власних кролях. Але головний принцип завжди повинен бути - попередити хворобу, лікування - це вже крайній захід.

Яких кролів купити можна в «Еліт Кроль»

На вибір Ви можете придбати одну з трьох порід, наявних в нашому арсеналі. Це Каліфорнійська, Термонская біла, HYLA - французький гібрид. Всі породи відрізняються високою продуктивністю і хорошим виходом м'ясного продукту. За рік самка каліфорнійського кролика може принести до тридцяти п'яти дитинчат. Вони швидко ростуть і набирають вагу. У п'ятимісячного віку вони майже набирають вагу дорослої особини. В одному посліді самка може принести до восьми кроленят, а в деяких випадках аж до дванадцяти.

Порода має густу білу шерсть з чорними вухами, кінчиком носа і лапами. На пострадянський простір кролики для розведення - каліфорнійці, потрапили до нас із США. Там порода була виведена на початку двадцятого століття. Прототипом нинішнього каліфорнійського кроля стали новозеландський білий, російська горностаєвих і навіть велика шиншила. Робота з виведення нової породи тривала кілька років, але результат виправдав всі зусилля. Кролики цієї породи відрізняються високою плодовитістю, швидким набором маси і великим виходом м'яса. Це одна з найпопулярніших порід кролів м'ясного напряму. Її вирощують тисячі фермерів у всьому світі, що говорить про високі характеристики даної групи.

Купити кроля білого Термонская біла порода також вельми вдалий вибір для розведення кролів. Особина в середньому досягає п'яти кілограмів ваги. Відрізняється швидким набором маси. Це спеціальна бройлерская порода кролів. В чотиримісячному віці самки вже готові до злучки. За один раз в посліді буває до восьми дитинчат. Середня кількість окролів в рік - близько шести-семи.

Ми пропонуємо тільки кращих тварин з відмінними фізичними параметрами! Якщо Ви вирішили купити кролів у нас, і не сумнівайтеся, Ви отримаєте тварин, які ідеально підібрані для злучки. Вирощування і продаж кролів - то, що ми робимо краще за інших!

При виборі партнерів для спаровування серед кролів, ми з усією уважністю і відповідальністю підходимо до справи. Самка повинна бути уособленням кролячій «жіночності». Її шерстка, спинка, таз, молочні залози повинні створювати враження абсолютно здоровою і випещеної особини. Крім того, наші співробітники спостерігають за поведінкою тварини в клітці. Найменші ознаки агресії по відношенню до оточуючих вибраковують її зі списку потенційних матусь. Занадто забіякуваті кролиці можуть напасти на самця або стати поганою матір'ю для потомства.

Самці також проходять жорсткий відбір. Мускулатура тварини повинна бути міцною і підтягнутою. Він повинен бути рухомим, активним, добре вгодованим. Навіть незначні порушення в будові скелета говорять не на його користь. Від якісного самця залежать багато показників майбутнього потомства - його плодючість, вгодованість, здатність до розмноження. Відомо, що продуктивний самець за три роки може стати батьком тисячі кроленят. А його діти, в свою чергу, справлять на світ ще дві тисячі особин свого виду.

Підбір пар для злучки - важливий етап у всьому процесі розведення кролів. Самка і самець можуть підбиратися за ознакою гомогенності: тобто за подібністю зовнішнього вигляду. Наприклад, самка з густою шерстю і подовженим тілом і самець з довгастим тулубом і густим вовняним покривом.

Мінусом такого підбору для схрещування є те, що у потомства не буде можливості сильно видозмінюватися, оскільки набір генів в обох батьків схожий. Такий підбір застосовують, коли потрібно добитися збільшення чисельності певного сімейства. В інших випадках партнерів для спаровування вибирають по різнотипним ознаками. Але не можна вибирати діаметрально протилежних за зовнішнім виглядом самця і самку. Таке схрещування нічого доброго не принесе.

Де купити кролів кращої ціни?

Процес злучки - надзвичайно важливий момент. Крім зовнішніх ознак, треба бути впевненим, що партнери сподобаються один одному і не проявлять ознак забіякуватості.

Наші фахівці відповідально підходять до своєї роботи, і наші власні кролики - прекрасне тому підтвердження. Вирішивши купити кролів в нашому племінному господарстві, Ви отримуєте прекрасний зразок здорової і продуктивної тварини. З нашими кроликами Ваше кролівництво стане не тільки приємною, але і прибутковою справою. Швидко замовити та купити кролів можна за нашими телефонами: (067)507-54-37. Телефонуйте прямо зараз!