Починається опалювальний сезон для кроликів

З 11.10.2013 року в "Племінне СП" Еліт Кроль "починається опалювальний сезон. В якості палива іспользуються сухі дрова, заготовлені протягом літа. Кролики гріються не лише власним хутром, а й ніжаться в комфортній температурі самого фермерського господарства.

Газ, на жаль, від нас дуже далеко. Тому про кроликів та їх середовище думаємо постійно. Також ми топимо паливними пресування шестигранними тирсобрикету. Нам привозять тирсобрикету, упаковані в поліетиленову плівку на европалетах. Вони добре горять, але якщо полежать під навісом сорбували вологу з навколишнього повітря і розбухають. Після цього не дуже добре горять.

Ми зацікавлені в поставках тирсобрикету з доставкою до нас на кролеферму у Вінницькій області. Пропозиції просимо висилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

У крільчатниках цілодобово підтримується температура +18 градусів за Цельсієм. Нічні перепади температур, особливо в міжсезоння, погано позначаються на здоров'ї кроликів, тому опалення крільчатника хоч і дорога, але необхідність.