Розпочато виробництво власного високоякісного преміксу для комбікорму

ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" на своїй кролефермі почало виробляти власний високоякісний премікс для комбікорму. Премікс для кроликів виробляється на сучасному обладнанні, яке забезпечує автоматизацію процесу і відмінну гомогенність змішування продукту. Асортимент преміксу для кроликів: для самок, для молодняку на відсадженні , для відгодівлі, лікувальний, премікс для кроликів шкуркових порід (для поліпшення якості хутряного покриву кролика). Результатом нашої п'ятирічної роботи стала рецептура преміксу для кроликів, в якому збалансовані вітаміни (в захищеній формі), макро і мікроелементи, амінокислоти.

В основі рецептури лежить наша непохитна впевненість, що ставку в кролівництві потрібно робити на імунітет кролика, а не на антибіотики. Тільки високоякісна сировина в правильних пропорціях забезпечує рівну, прибуткову роботу на кролекомплексе. У базовий премікс додані речовини, які допомагають підвищити ефективність годівлі кроликів. Є премікс з кокцидіостатик, і найголовніше - премікс для молодняка кролів з 20-56 дня, який дозволяє домогтися високих результатів схоронності молодняку, в цей непростий для кролика період життя.

Правильно збалансований кальцій і фосфор, лізин і метіонін, і мікроелементи в тих формах, які добре засвоюються організмом кролика - до всього цього ми прийшли дослідним шляхом. Щотижня у нас відкидають на відгодівлю група кроликів по 1100 шт. Для кожної групи виготовлявся премікс з певною рецептурою. У 72-82 дня група кроликів забивалась на м'ясо. Проводилися аналізи. Виходячи з показників відмінка, швидкості набору ваги, стану хутра, самопочуття тварин і виду готової тушки була обрана оптимальна рецептура преміксу.