Рекомендації "Племінне СП Еліт Кріль" по вирощуванню кролематки

Підприємство "Племінне СП Єліт Кріль" реалізує племінне поголівя. Кролівники, які купили самок, повинні памятати наші рекомендаціі.

1. Самку потрібно парувати на 19 неділю від народження.

2. Вага самиці повинна бути 3800-4200 грамм, якщо менше 3800, ми повинні, або догодувати самицю та спарувати до 21 неділі, або забракувати.

Якщо вага самиці більша за 4200 грам , то це небажано, тому що кролиця зажиріла. То є неприпустимим, кролівники не повинні такого допускати, треба було годувати самицю нормовано 150 грамм повнораціонного корму на день.

3. Після окролу у первістки ми повинні залишити не більше 8-9 шт кроленят. Після другого окролу - 9 шт і після третього окролу 10 шт, якщо самиця з 10 дійками. Є кролівники, наші покупці, які кажуть, що ми лишаємо по 12 шт і кролиця вигодовує, на нашому комбікормі. Так, кролиця може вигодувати, але за рахунок своїх внутрішніх резервів, тому на нашу думку, не варто кролицю перевантажувати, щоб вона привела вам не 5 окролів, а планових 12 за всю за свою карьєру кролематки.

Ми пропонуємо парувати кролиць після 15 дня після окролу, дивитися по охоті кролиці, або колоти гормон, якщо запліднення штучне. У нас на підприємстві ми використовуємо 42 денний цикл - паруємо на 10-й, 11-й день після окролу.