Перші окроли французських кроликів нової партії

Знаменна подія для ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" відбулася 10 жовтня 2013 року - пройшли перші окроли нової партії французьких кроликів, які ми імпортували з Франції в травні 2013 року. Племінні самки кроликів призводять 10-11 кроленят.

Під самкою залишаємо по 8 штук, так як вона призводить перший раз - " первістка ". Не можна навантажувати самку при першому окролі великою кількістю кроленят, це може негативно відбитися на її здоров'ї. Особлива увага приділяється годівлі самок. Самки високомолочні і надлишок протеїну в комбікормі може призвести до надмірного виділення молока в останній стадії лактації. Кроленята нагодовані й укриті, і якщо вони сито нагодовані - не розлазяться по гнізду, а зариваються в пухову підстилку.

Самка при годуванні має сцежуватись. Кролівник-оператор оглядає самок щодня після годування, підвищена увага приділяється стану молочних залоз. Всі кролики нової партії відмінно себе почувають. Робота з племінним поголів'ям з подальшим формуванням маточного м'ясного стада на кролефермі - запорука стабільної продуктивної роботи.

До продажу пропонується племінний молодняк кроликів м'ясних порід від кращих європейських репродукторів! Замовляйте оптові партії! Тварини показують відмінний імунітет і велике бажання розмножуватися.