Закуплено косарку плющилку з шевронними гумовими валами

У червні 2017 була закуплена косарка плющилка, з шевронними гумовими валами, для косіння люцерни на сіно, марки CLAAS, причіпна, до трактора МТЗ 82.

Племінне СП Еліт Кріль купив косарку плющилку з шевронними гумовими валами

Ми давно планували придбати цю косарку і задоволені результатами ії роботи на нашому господарстві.

Чому таку? Тому, що важливо швидше прибрати люцерну з поля, щоби сіно не попало під дощ, та мінімально знаходилося під сонцем. Нам важливо, щоб вміст перетравної клітковини в люцерні був якомога вищим. Тоді, ця перетравна клітковина добре засвоюється у кишківнику кролів і задовольняє потребу тварини у протеїні та клітковині, так і з погляду засвоюваності корму.

Відсоток засвоюваності люцерни у організмі кролів збільшується і попереджує проблеми травлення кролика. Якщо, ж люцерна здерев'яніла, бо була не вчасно скошена, чи була під дощем, то відсоток не перетравної клітковини у ній збільшується і вона проходить через організм тварини транзитом, доставляючи кролю мало користі. Бо енергії і поживних речовин у ній замало. Тому багато кролівників перейшли на лушпиння соняшника, (чи на солому та інше), яка виконує функцію допомоги травленню кролів, рухає перистальтику, за рахунок не перетравної клітковини, але погано засвоюється організмом кроля. Відповідно на таких кормах важко досягнути достатньої для племінних кролів м'ясних порід, рівня енергіі у рецептурі комбікорму. А звідсіля і дата забою кролів на м'ясо, чим раніше і з більшою товарною тушкою - на 77-й день від народження, середньою тушкою 1400+ грам у липні місяці. Що і є нашою метою.