Продаж м'яса кроля

Продаж м'яса кролика Напевно багато чули жартівливу фразу про те, що кролі - це не тільки цінне хутро, але й кілька кілограмів дуже смачного і поживного м'яса. І, звичайно ж, у кожному жарті є частка правди. Якщо звернутися до досвіду Європи, то професійне виробництво і продаж м'яса кроля поставлений там, що називається, на «широку ногу». Мода на здорову і натуральну їжу - дуже хороший тренд, який сприяє розвиткові кролівництва і в Україні.

Продаж м'яса кроля - прибутковий бізнес

Ці милі звірята неймовірно цінуються за смакові і корисні властивості свого м'яса. Правильно розроблене і приготоване м'ясо кроля має високий ступінь засвоюваності. Якщо яловичина або свинина сприймаються організмом людини всього на шістдесят відсотків, то кролятина засвоюється на дев'яносто відсотків! Це дієтичне біле м'ясо надзвичайно багате білками. Дієтичне воно тому, що в ньому мало солей натрію і мало жиру. До його складу входять такі важливі вітаміни як В6 і В12. Крім того, в білому м'ясі кроля є вітамін РР, калій, залізо, фтор, фосфор, марганець і кобальт. Тобто багато необхідних для нормальної життєдіяльності людини вітаміни і елементи.

Якісне м'ясо кроля сприяє поліпшенню обміну речовин і збалансованому харчуванню. Регулярне вживання в їжу кролятини знижує ризик виникнення атеросклерозу, хвороб шлунково-кишкового тракту. Мало не на рівні рецепта, його рекомендують лікарі людям, страждаючим від діабету.

Якщо Ви займаєтеся продажем кролів або тільки збираєтеся залучитися до даного процесу, цей бізнес точно буде прибутковим при правильному підході до справи. Попит на зазначений продукт щорічно збільшується на 10-15%. Незважаючи на те, що пункт куплю м'ясо кроля поки ще не значиться в продуктовому списку покупок українців, споживання зростало навіть під час кризи. Такий бізнес відкриває широкі перспективи.

Продаж м'яса кролика в Україні

Куплю м'ясо кроля Європейці давно оцінили корисність і важливість використання в харчовому раціоні кролятини. Це м'ясо найпопулярніше в європейських державах. Його можна придбати в будь-якому супермаркеті. Лідерами з виробництва цього продукту є Іспанія, Італія і Франція. Колись і Україна була присутня в цьому списку, причому займаючи другу позицію. Однак зараз кролівництво в Україні тільки відроджується. Наше підприємство ТОВ «Племінне СП Еліт Кроль» надає всіляку підтримку вітчизняним кролівникам.

Якщо порівнювати вітчизняні ринкові показники з європейськими, рахунок буде не на нашу користь. До прикладу, в Італії в середньому одним мешканцем країни з'їдається близько чотирьох кілограмів м'яса на рік. На Мальті цей показник вищий у два рази. В середньому по Європі в рік на одну людину припадає близько двох кілограмів кролятини. У нашій країні цей показник значно нижчий.

Впевненими темпами йде розведення кролів в Україні. Але до світового експорту продаж м'яса кролів в нашій країні ще не досяг, вірніше, нам ще років десять-двадцять доведеться попрацювати, поки господарства наздоженуть західні масштаби продажів в 2012-2013 роках. На одного українця припадає менше 100 грамів м'яса кроля. В основному тварин вирощують на особистих підсобних господарствах без використання сучасних технологій утримання. В результаті такого дилетантства страждають і самі господарі підсобного господарства: без належного догляду кролики часто хворіють, часом, навіть вимирають цілими поголів'ями, адже імунітет цих тварин дуже слабкий.

Від дилетантства продаж м'яса кроля не підвищиться

Дерев'яні або пластикові клітини, вуличне утримання, відсутність необхідних санітарних норм і загальних правил догляду за звірками ведуть до того, що поголів'я цих тварин не відрізняється високими показниками продуктивності. Кролики не інтенсивно набирають вагу. У підсумку рівень смертності в їх струнких лавах досягає критичних позначок.

У той же час, якщо до справи поставитися з великою відповідальністю і серйозністю, можна докорінно змінити справу. Витрати на автоматизацію кролівницьких комплексів, придбання якісної сітки оцнкованої зварної - як найкращої на даний момент альтернативи утримання звірків, швидко окупаються. Підвищуються показники народжуваності, а кролі для розведення набирають оптимальну вагу і значно збільшується вихід м'яса. Виробництво кролятини стає вельми прибутковим бізнесом. ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" є однією з компаній, задіяних в галузі кролівництво. Продаж м'яса кроля - наш профільний напрям. Ми вирощуємо здорових, продуктивних тварин з високим виходом м'ясної маси.

М'ясо кроля - ціна радує

М'ясо кроля ціна У порівнянні з постійно дорожчаючою свининою і телятиною, кролятина виглядає куди більш економічно вигідною. На запитання клієнтів: м'ясо кроля ціна , у нас є цілком конкретні відповіді. Але головне, що вартість відрізняється демократичністю. Ціни на м'ясо кроля охолоджене (без упаковки), вартість замороженого кроля та кролика в ваккумній упаковці уточнюйте у менеджерів компанії. Таким чином, за доступною вартістю Ви отримаєте високоякісний продукт. До того ж істотно більш корисний в порівнянні з іншими видами уживаного українцями м'яса.

Ми вирощуємо наших тварин в екологічно чистих умовах. Вони не піддаються вакцинації та щепленням. Наше поголів'я складається з генетично здорових особин з високим імунітетом. Саме відсутність медикаментозного втручання обумовлює підвищену ступінь пристосованості до навколишнього середовища. Виживають тільки сильні особини, здатні дати ідентичне ж потомство. М'ясо таких тварин можна сміливо вживати в їжу, адже вміст в ньому шкідливих компонентів просто відсутній: все натуральне!

Де купити м'ясо кроля?

Якщо прочитавши цю статтю, Ви вирішили «куплю м'ясо кроля», ми можемо вважати, що наша місія по поширенню екологічно чистого, корисного і смачного дієтичного м'яса в Києві і всій країні поступово реалізується, а « Племінне СП Еліт Кроль »знайшло своїх золотих споживачів! У тому, що Ви залишитеся задоволені покупкою, ми не сумніваємося. Вигідна ціна в поєднанні з відмінними смаковими якостями - це те, чим продаж м'яса кроля планомірно завойовує собі все нових і нових шанувальників. Швидко замовити та купити м'ясо кроля можна за нашими телефонами: (097) 502-75-07 (Київ), (093) 990-60-01 . Нагадаємо, що безкоштовна доставка по Києву здійснюється при замовленні від 14 кг (приблизно 10 штук). Телефонуйте нам прямо зараз, щоб побалувати себе корисною смакотою!