Навчання по разведенню кроликів

26 вересня 2013 на племінній фермі з вирощування кроликів ТОВ "Племінне СП Еліт Кроль" проходило навчання "Штучні осіменіння кроликів". Навчання проходить для всіх бажаючих за попереднім погодженням та оплаті. Вивчіть, що може боліти у тварин, та всі кролики будуть Вам безмежно вдячні!

Навчання по разведенню кроликівПри собі необхідно мати: нові халати, змінне взуття: гумові чоботи і дві пари нової закритому взутті. Шапочки на голову і бахіли на ноги надаються на фермі. Програма навчання: забір сперми у самців, перевірка сперми під мікроскопом, технологія процесу розбавлення насінної рідини, запліднення самок.

Практичні заняття одночасно проводиться не більше ніж для двох чоловік. Надається повна технологія осіменіння. Проходить осіменіння від 350 до 450 самок за один день.

Передається досвід французьких репродукторів: компанії Eurolap і Hipram. Постачальники обладнання та витратних матеріалів для осіменіння. Методика осіменіння: паєта, катетор, пістолет. Застосування ветеринарних препаратів для осіменіння. Телефонуйте (067)507-54-37!