Поїлки для кролів

Поїлки Вода відіграє важливу роль в життєвому циклі будь-якої тварини. Як і всі ссавці кролики потребують води для нормального функціонування внутрішніх органів і засвоєння їжі. Вибір правильної поїлки для кролів стає найважливішим питанням для тих, хто серйозно розвиває кролівництво, як свій основний бізнес. Дефіцит рідини може позначитися на потомстві тварин, а точніше його відсутності. Вагітна самка, яка недоотримує воду, може з'їсти власних дитинчат.

Також недолік вологи згубно відіб'ється на травній системі тварин, їх шлунково-кишковому тракті. Вода сприяє нормальному обміну речовин і не допускає відкладення піску й утворення каменів у внутрішніх органах звірків. Вибираючи якісні поїлки для кролів, нехай і дорожче, аналогів на ринку, Ви фактично оздоровляєте племінне поголів'я кролів фермерського господарства. Приділіть питанню нормального водопостачання свого господарства максимум уваги.

Кількість води, споживаної кроликом, залежить від пори року і температури навколишнього середовища. Відомо, що влітку, коли тварини їдять соковиті трав'яні корми, потреба в звичайній воді знижується, так як вони отримують достатньо вологи з рослин. У холодну пору року кількість води в раціоні кроликів має бути збільшено. Хворий через нестачу води звірок зазвичай втрачає апетит, стає млявим.

Обслуговування поїлок для кролів

Всі знають, що кролі - це дуже активні тварини і часто переміщаючись по клітці перевертають свої поїлки. Також в судини для води може потрапляти сміття, залишки їжі і випорожнення тварин. Такого не можна допускати. Тому потрібно регулярно чистити поїлки для кролів і доливати свіжу воду. Причому вода повинна бути кімнатної температури порядка 15-23 градусів Цельсія. Прибутковий продаж кролів можливо тільки, якщо Ваші тварини здорові. Так само як живе поголів'я, так і м'ясо кроля буде якісним лише при правильному підході до водопостачання вихованців. Тому ще раз наголосимо, що поїлки для кролів - одне з найважливіших питань для будь-якого господаря, що вимагає відповідального підходу та ефективних рішень.

У середньому один кролик споживає в добу близько двохсот мілілітрів питної рідини. Але ця кількість варіюється для різних особин в ті чи інші періоди життя. Наприклад, молодняк у віці від трьох до шести місяців п'є близько трьохсот мілілітрів води, а годуючі самки і того більше - близько семисот мілілітрів рідини.

На автоматизованих сучасних кролівницьких комплексах зазвичай застосовують поплавкову систему водопостачання тварин. Ця система дозволяє постійно забезпечувати тварин чистою водою. Влаштована вона таким чином: у великий резервуар з нержавіючої сталі наливають відповідну для пиття воду. Звичайна водопровідна вода не завжди підходить, оскільки може містити шкідливі домішки. Її треба фільтрувати і відстоювати для того, щоб кролі могли її вживати.

Далі вода потрапляє в загальний розподільний бак, який має поплавок, який регулює рівень рідини. Розподільний бак з'єднаний з трубопроводом, що проходить під сітками з тваринами. Загальний трубопровід має відгалуження - до нього приварені трубки, що мають вихід до клітин. Поїлки для кролів встановлюються на кінцях таких трубок. Вся система працює за принципом сполучених посудин. Коли вода в поїлках починає вичерпуватися, рівень рідини в розподільному баку також падає. Це дає сигнал поплавкової системі, яка починає закачувати в бак нову порцію воду з резервуара.

Як вибрати поїлки для кролів

Поїлки для кролів В питанні постачання тварин водою важливу роль відіграє вибір поїлок для кролів у будь-якому господарстві. На сьогоднішній день найбільш вдалим варіантом є ніпельні поїлки для кролів європейської якості. Їх перевагою є наявність завжди чистої води за рахунок того, що тварина не може перевернути таку посудину і розлити рідину. Такі поїлки для кролів набагато зручніше, ніж звичайні керамічні миски або, що ще гірше, використовувані для цілей водопостачання тварин порожні консервні банки або обрізані пластикові пляшки - тобто підручні пристосування, які до поїлок віднести не можна.

Крім того, що тварини будуть забруднювати саморобні поїлки всіма сторонніми предметами, що знаходяться в їх сітці - від залишків кормів до власних випорожнень, так вони ще будуть постійно перекидати ці пристосування, виливаючи воду. Вам багаторазово доведеться перевіряти наявність рідини в поїлках і постійно оновлювати воду. Виходить відразу два головних і серйозних упущення: брудна вода - потенційний збудник інфекцій і, власне, відсутність води, що, як ми вже згадували, вкрай шкідливо позначається на житті кролів.

Ніпельні поїлки для кролів - відмінне рішення, незалежно від того, для яких цілей ви вирощуєте звірків. Якісні недорогі італійські поїлки для кролів, пропоновані нашою фірмою, довго прослужать для Ваших тварин, забезпечуючи водопостачання клітки для кроликів постійно в будь-який час доби. Крім того, при великих оптових закупівлях ми пропонуємо знижки нашим покупцям. Дешевше за все, звичайно, буде купити кролів в Києві та обладнання для їх утримання одразу в комплексі. Звертайтеся в компанію «Еліт Кроль», ми допоможемо поставити на ноги Ваше кролівницьке господарство! Телефонуйте нам: (067)507-54-37. Набирайте наших менеджерів прямо зараз!